Sinema Görmek

0
94
Rüya tabirleri

Rüyada sinema görmek

Rüya sahibinin, ailesi, iş arkadaşları ve sosyal hayattaki arkadaşları ile toplanacağına, bu toplantının bir nikah, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına delalet eder.

Ailede ve sosyal hayatta birlik ve beraberlik olduğuna ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüldüğüne işaret edilir.

 

Rüyada Sinemaya Gitmek

Yapılan işler, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konulan ürünlerle kazanılan başarı sayesinde insanların kendi aralarında yaptıkları rüya sahibini öven konuşmalara tabir olunur.

 

Rüyada Sinemaya Yalnız Gitmek

Ortaya konan çalışmalar, gerçekleştirilen işler ve olumlu kişilik özellikleri sayesinde insanlar tarafından takdir edilmeye, övülmeye ve insanlara örnek gösterilmeye yorumlanır.

 

Rüyada Sinema Salonu Görmek

Kişinin, bir iş, bir toplantı ya da bir düğün için bir toplum içine girmesine delalet edilir.

 

Rüyada Sinema Bileti Görmek

İnsanlar tarafından övülmeye, yapılan çalışmalar sayesinde daha çok kişi tarafından tanınmaya ve başarılı işlerle yüksek mevkilere getirilmeye işaret edilir.

 

Rüyada Sinema Sanatçısı Görmek

İnsanlık hayrına yapılan çalışmalar ve kişilik özelliklerindeki olgunluk sayesinde insanlar tarafından sevilip sayılmaya, takdir ve tebrik edilmeye yorulur.

 

Rüyada Sinemada Film İzlemek

Gidilecek ve yeni insanlarla tanışmaya vesile olacak bir toplantıya, bir gösteriye ya da bir sergiye gidileceğine tabir edilir.

Ayrıca, iş konularında yardımcı ve destek olacak kişilerle tanışmaya işaret edilir.

 

Rüyada Sinema Bileti Almak

Yapılan işte terfi etmeye, beğenilen çalışmaların farklı yerlerde kullanımı için davet almaya ve ortaya konulan projelerin topluma iletilmesiyle kazanılacak şöhrete delalet eder.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.