Ana Sayfa Sağlığımız Cinsel Sağlık Seks Hayatınızı Canlandıracak 5 Besin

Seks Hayatınızı Canlandıracak 5 Besin

0
Seks Hayatınızı Canlandıracak 5 Besin

Çoğu kişi bilmiyor! Seks hayatınızı canlandıracak gizli kalmış 5 besin

Cinsel isteksizliği ortadan kaldırıp iyi bir seks hayatı yaşamanıza yardımcı olacak 5 değerli besini paylaşacağız sizlerle. Daha iyi bir cinsel hayat için doğal ilaç yerine geçen bu gıdaları evinizde bulundurmalısınız…

Safran

Aktarlarda kolayca bulunan safran hem yemeklerde hem de salatalarda kullanılıyor. Cinsel isteği artıran safran çok güçlü afrodizyaklar arasında yer alıyor.

SAFRAN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Muskat

Yine aktarlarda kolaylıkla bulunan muskat da cinsel gücü artırmak için tüketielcek gıdalardan biri. Bebek cevizi olarak da bilinen muskat yemeklerde ve tatlılarda kullanılıyor. BMC Complemenetary & Alternative Medicine’de yayınlanan bir araştırma, muskat tüketmenin libidoyu artırıcı bir etkisi olacağını ıspatlıyor.

Ginseng

Ülkemizde yavaş yavaş popülerleşmeye başlayan gingsen cinsel isteksizliğin tedavisinde kullanılan bir bitki.

Yasemin

Muhteşem kokusuyla insanı baştan çıkartan yasemin bitkisi en çok afrodizyak etkisi olan bitkiler arasında yer alıyor. Çay olarak tüketilmesi makbul olan yasemin birkisinin ayrıca yağı da masaj yaparken kullanıldığında cinsel isteği artırıcı özelliğe sahip.

Ashwagandha

Kökeni Hindistan olan bu bitkinin gençleştirdiği söyleniyor. Ülkemizde yetişmeyen ashwagandha Hindistan’ın ginsengi oalrak biliniyor. Cinsel hastalıkları iyileştiren ve isteksizliği gideren bu bitkiyi bulmak için sanırım Hindistan’a gitmek şart! Ashwagandha, toz ya da tentür halinde kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.