Rüyada Büyük Görmek

Gelişmenin ve yaşam alanlarının ferahlamasından, kişinin namını pek çok kişiye duyuracak işler yapmasından sonraki mutluluğu işaret eder.

Her açıdan bu rüya hayırlarla dolu işlere ve fırsatlara kavuşacak olmanın alametidir ve kişi için her şeyin yolunda gideceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin günlük yaşantısının sınırlarının genişleyeceğine ve heyecanla karşılayacağı pek çok şans dolu fırsata sahip olacağını da bildirir.

Geçmişte ekilen pek çok tohumun bugünlerde kişinin hayatına olumlu katkılarda bulunacak şekilde eylemlere dönüşeceğine, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına ve ün sahibi olunacağına da delalet eder.

 

Rüyada Büyük Ağaç Görmek

Evlenip, çocuk sahibi olmak, kalabalık arkadaş grubuna dahil olmak ve eğlenceli mekanlarda, ortamlarda bulunmak demektir.

Kişinin çok yoğun geçecek bir iş yaşantısına sahip olmasına da alamet eder.

 

Rüyada Büyük Ev Görmek

Köklerine ve aile geleneklerine sadık kalınacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, maddi konuda da yüzünün güleceğini bildirir.

 

Rüyada Büyük Araba Görmek

Akılda yokken bir anda karar verilecek bir yola çıkmak ve yolculuğun sonunda duygusal kararlar almak anlamına gelir.

Özellikle kişinin aşk hayatı ile ilgili kafasındaki soru işaretlerini yok edeceği fırsatlar elde etmesine ve ruhsal dünyasında pek çok değişiklik yaşayacağının işaretidir.

 

Rüyada Büyük Görmenin Tabiri

Psikolojik açıdan olayları, sorunları ve ufak şeyleri büyütmek konusunda ısrarlı olmak ve aşırı obsesif davranışlarda bulunmak demektir.

Sorunlardan beslenen kişilerin ikili ilişkilerde de sürekli çatışma yaşadıklarına, karşı tarafla empati kurmak yerine, kendi düşüncelerini herkese kabul ettirme yoluna gittiklerini de ifade eder.

Sabit fikirlerle hareket etmek ve kendini yenilemek için gayret göstermemek anlamına da gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.