Reklam

” Sizi Görünür Kılıyoruz “

2008 yılında başladığımız maceramızda 2016 itibari ile, yeni bir döneme başladığımızı belirtmek isteriz. Yayında olduğumuz süre boyunca içerik planlaması ve hedef kitle yaratma konusunda oldukça başarılı olduk, bu başarı bizleri hedeflediğimiz noktalara daha emin adımlarla ilerlememizi sağlayan birçok katkı sundu.

Özgün, kaliteli ve orijinal içerikler üreterek kadınların sosyal dünyasındaki birçok konuya değiniyoruz. Yeni dönem Paylaşımlarımız geniş kitleler tarafından takip edilmekte olup, sadece organik aramalardan değil, günlük sabit kullanıcılar tarafından da ziyaret edilmekteyiz.

Google Analytics verilerine göre, Hedef kitlemiz %80 ağırlıklı bayan takipçilerden oluşmaktadır, ortalama yaş aralığı ise 19-45’dir. Hali hazırdaki içeriklerimiz sürekli takip edilip güncellemekte ve ziyaretçi sayımız hızla artmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından kadinlarnette.com’un site içi ve site dışı SEO çalışmaları itinayla yapılmakta, içeriklerimiz bu kurallara göre hazırlanmaktadır. İçeriklerimizde olduğu gibi reklam ve link kalitesi olarak da mevcut durumu korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Çalışmalarımızı her zaman yeni teknolojiler ile destekleyerek sektörde kalıcı olmayı hedefliyor ve bu gücümüzü reklam verenlerimiz ile paylaşıyoruz.

Sponsor içerikleriniz, ürün tanıtımı, tanıtım yazıları, sabit reklam alanı, özel reklam sponsorluğu ve sosyal medya tanıtımları gibi bir çok alanda, reklam projeleriniz için çözüm üretiyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle İLETİŞİM sayfamız aracılığı ile veya elektronik posta adresimiz; info@kadinlarnette.com üzerinden ulaşmanız durumunda, Tarafımızdan en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılarak bilgilendirileceksiniz..

ADVERTORIAL PAKETİ

Advertorial nedir? Reklam ile bilginin bir arada sunulmasıdır. Advertorial kelime yapısı “advertising” ve “editorial” kelimelerinin birleşiminden türemiştir. Advertorial reklamı, yalnızca tanıtım değil, aynı zamanda haber niteliği de taşır. Herhangi bir ürün ya da hizmet için advertorial reklam çalışması yapılırken, bunun bilgiyle birlikte hedef kitleye ulaştırılması amaçlanır. İnternet çağında olduğumuz için kurgusal reklamlardan ziyade advertorial reklam alternatifleri hem reklam verenleri hem de hedef kitleyi çok daha fazla etkilemektedir. Bu sebeble advertorial reklamın geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

Kadınlar Nette’de advertorial’ın avantajı nedir?

Süresiz reklam: Oluşturulan sayfa tamamen kalıcıdır. Kadınlar Nette’nin yayın hayatı devam ettikçe sayfa erişilebilir olur.

SEO etkisi: Oluşturulan sayfaya gerekli arama motoru optimizasyonu (SEO) yapılır. Google, Bing, Yandex gibi arama sitelerinde üst sıralara çıkması için etkilidir.

Pagerank etkisi: Advertorial sayfasında yer alacak reklam verenin web sitesi linki, kadinlarnette.com’dan backlink çekerek reklam verenin web sitesinin ‘pagerank’inin (Google sayfa değeri) değer katarak, Google arama sonuçlarında üst sıraya yükselmesine yardımcı olur.

Paylaşılabilirlik: Kadınlar Nette’de advertorial yazısı, aynı haber/yazı sayfaları gibi oluşturulur. Kendine ait bir link (bağlantı) adresi bulunduğu için reklam veren tarafından kolayca paylaşılabilir.

Sosyal Platformlarda Paylaşımı: Yayına giren advertorial tanıtım yazısı, Kadınlar Nette’nin Facebook, Instagram, Google+, Pinterest ve Twitter sayfalarında paylaşılır.

BANNER PAKETLERİ

Banner reklamların yerleşimi ve tarife konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam ebatları ve ücretlendirme fiyatları çok yakında bu sayfamızda görebilirsiniz…

kadinlarnette.com

Standart web banner boyutları Google Adwords gibi görüntülü arama networklerinin de benimsemiş olduğu boyutları kapsıyor.

kadinlarnette.com

REKLAM KURALLARI

kadinlarnette.com, nerede olursa olsun insanlara kadınlarla ilgili her türlü bilgiyi ulaştırma amaçlı oluşturulmuş ücretsiz bir kadın platformudur. Bu platformu finanse etmek için, kadinlarNette.com kurumların kendi çalıştıkları alanlara ilgi duyabilecek kullanıcılara kampanyalarının reklamını yapmasına imkan veriyor.

KadinlarNette.com’daki reklamlar, Google’daki sponsorlu linkler, YouTube’daki sponsorlu videolar, Facebook’daki sponsorlu linkler ve Twitter’daki sponsorlu tweetler gibi sponsorlu kampanyalar şeklinde yer alır. Kişiselleştirme yaparak kullanıcılarımıza kendi ilgi alanlarına uygun sponsorlu kampanyaları sunmak için çalışıyoruz.

Milyonlarca farklı kullanıcısı ile açık bir platform olan KadinlarNette.com, pek çok farklı bakış açısını temsil eden sponsorlu kampanyalara ev sahipliği yapıyor.

Benzeri online platformlarda olduğu gibi KadinlarNette.com’daki kullanıcı deneyiminin kullanıcılarımız ve reklam verenlerimiz için anlaşılır ve güvenli olduğundan emin olmak adına bir dizi talimatnamemiz var:

 1. KadinlarNette.com, nefret odaklarının veya bunlarla doğrudan ilişkili kişi/kurumların vereceği reklamları kabul etmez.
 2. KadinlarNette.com’daki reklamlar nefret, şiddet ya da ayrımcılığı destekleyemez. Reklamlar özellikle:
  • zorbalık, taciz veya tehdidi teşvik edemez
  • nefret gruplarını veya bunlarla doğrudan ilişkili kişi/kurumları destekleyemez
  • nefret söylemi kullanamaz veya bunu teşvik edemez
  • koruma altındaki bir gruba, belirli bir ırka, etnik kökene, ten rengi, milli köken, din, zihinsel veya bedensel engeller veya cinsel kimliğe karşı ayrımcılığı savunamaz.
 3. Reklamverenler, reklamlarının her türlü kanuna ve yönetmeliğe, bunların bağlı olduğu her türlü yargı yetki alanının sınırlamalarına uygun olmasından sorumludur.
 4. KadinlarNette.com, teknik kısıtlamalar, kaynak sıkıntısından ötürü veya Şirketin ve kullanıcılarımızın korunması için reklamları reddetme hakkını saklı tutar.

|

Tüm ücretli reklam ve tanıtım çalışmaları Türkiye vergi sistemi baz alınarak faturalandırılmaktadır.

|