Reklam

 

kadinlarnettecom-reklam-anasayfa-banner

 

ADVERTORIAL PAKETİ

Advertorial nedir?

Reklam ile bilginin bir arada sunulmasıdır. Advertorial kelime yapısı “advertising” ve “editorial” kelimelerinin birleşiminden türemiştir. Advertorial reklamı, yalnızca tanıtım değil, aynı zamanda haber niteliği de taşır. Herhangi bir ürün ya da hizmet için advertorial reklam çalışması yapılırken, bunun bilgiyle birlikte hedef kitleye ulaştırılması amaçlanır. İnternet çağında olduğumuz için kurgusal reklamlardan ziyade advertorial reklam alternatifleri hem reklam verenleri hem de hedef kitleyi çok daha fazla etkilemektedir. Bu sebeble advertorial reklamın geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

 

Kadınlar Nette’de advertorial’ın avantajı nedir?

Süresiz reklam: Oluşturulan sayfa tamamen kalıcıdır. Kadınlar Nette’nin yayın hayatı devam ettikçe sayfa erişilebilir olur.

SEO etkisi: Oluşturulan sayfaya gerekli arama motoru optimizasyonu (SEO) yapılır. Google, Bing, Yandex gibi arama sitelerinde üst sıralara çıkması için etkilidir.

Pagerank etkisi: Advertorial sayfasında yer alacak reklam verenin web sitesi linki, kadinlarnette.com’dan backlink çekerek reklam verenin web sitesinin ‘pagerank’inin (Google sayfa değeri) değer katarak, Google arama sonuçlarında üst sıraya yükselmesine yardımcı olur.

Paylaşılabilirlik: Kadınlar Nette’de advertorial yazısı, aynı haber/yazı sayfaları gibi oluşturulur. Kendine ait bir link (bağlantı) adresi bulunduğu için reklam veren tarafından kolayca paylaşılabilir.

Facebook paylaşımı: Yayına giren advertorial tanıtım yazısı, Kadınlar Nette’nin Facebook sayfasında paylaşılır.

 

BANNER PAKETLERİ

Banner reklamların yerleşimi ve tarife konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sıkça Sorular Sorular

Reklam vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bize e-posta veya telefon aracılığıyla ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Tarafımızdan en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacak ve satış detaylarıyla ilgili bilgilendirileceksiniz.

Kadınlar Nette’nin hedef kitlesi nedir?

kadinlarnette.com, konusu ve ilgi odağı özellikle Kadınlarla ilgili olan şirket ve kişileri hedefler. Bu alanda tanıtım yapmak için uygun bir ortam ve okuyucu kitlesine sahip olan Kadınlar Nette, güncel makaleleri ve değerlendirmeleri ile okuyucularının bilgi ihtiyacını karşılamakta ve pekiştirmektedir.

Kadınlar Nette nitelikli yayın kalitesi ile A, AB ve C+ grubu hedef kitleye ulaşmaktadır. Alexa verilerine göre ziyaretçilerinin çoğunluğu 18-45 yaş arası ziyaretçiden oluşmaktadır.

 

Reklam rezervasyonu, tarife, farklı çözümler ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM | E-posta: [email protected] | Direkt: +90 542 764 99 38

Firmanızı, ürününüzü veya bir hizmetinizi tanıtmak için KadinlarNette.com’un görmüş olduğunuz Reklam bölümlerine sponsor olabilirsiniz. Konu ile ilgili bilgi almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

Reklam ebatları ve ücretlendirme fiyatları çok yakında bu sayfamızda görebilirsiniz…

 

kadinlarnette.com

Standart web banner boyutları Google Adwords gibi görüntülü arama networklerinin de benimsemiş olduğu boyutları kapsıyor.

kadinlarnette.com

 

REKLAM KURALLARI

kadinlarnette.com, nerede olursa olsun insanlara kadınlarla ilgili her türlü bilgiyi ulaştırma amaçlı oluşturulmuş ücretsiz bir kadın platformudur. Bu platformu finanse etmek için, kadinlarNette.com kurumların kendi çalıştıkları alanlara ilgi duyabilecek kullanıcılara kampanyalarının reklamını yapmasına imkan veriyor.

KadinlarNette.com’daki reklamlar, Google’daki sponsorlu linkler, YouTube’daki sponsorlu videolar, Facebook’daki sponsorlu linkler ve Twitter’daki sponsorlu tweetler gibi sponsorlu kampanyalar şeklinde yer alır. Kişiselleştirme yaparak kullanıcılarımıza kendi ilgi alanlarına uygun sponsorlu kampanyaları sunmak için çalışıyoruz.

Milyonlarca farklı kullanıcısı ile açık bir platform olan KadinlarNette.com, pek çok farklı bakış açısını temsil eden sponsorlu kampanyalara ev sahipliği yapıyor.

Benzeri online platformlarda olduğu gibi KadinlarNette.com’daki kullanıcı deneyiminin kullanıcılarımız ve reklam verenlerimiz için anlaşılır ve güvenli olduğundan emin olmak adına bir dizi talimatnamemiz var:

 1. KadinlarNette.com, nefret odaklarının veya bunlarla doğrudan ilişkili kişi/kurumların vereceği reklamları kabul etmez.
 2. KadinlarNette.com’daki reklamlar nefret, şiddet ya da ayrımcılığı destekleyemez. Reklamlar özellikle:
  • zorbalık, taciz veya tehdidi teşvik edemez
  • nefret gruplarını veya bunlarla doğrudan ilişkili kişi/kurumları destekleyemez
  • nefret söylemi kullanamaz veya bunu teşvik edemez
  • koruma altındaki bir gruba, belirli bir ırka, etnik kökene, ten rengi, milli köken, din, zihinsel veya bedensel engeller veya cinsel kimliğe karşı ayrımcılığı savunamaz.
 3. Reklamverenler, reklamlarının her türlü kanuna ve yönetmeliğe, bunların bağlı olduğu her türlü yargı yetki alanının sınırlamalarına uygun olmasından sorumludur.
 4. KadinlarNette.com, teknik kısıtlamalar, kaynak sıkıntısından ötürü veya Şirketin ve kullanıcılarımızın korunması için reklamları reddetme hakkını saklı tutar.

Tüm ücretli reklam ve tanıtım çalışmaları Türkiye vergi sistemi baz alınarak faturalandırılmaktadır.