Rüyada rapor görmek

Durgunluğa ve bir süre boyunca işlerin durmasına, gelirde azalmaya ve alacakların tahsilinde güçlükler yaşamaya işaret eder.

Rüya sahibinin bu durgunluk döneminde borçlarının kısmen artacağına ve ekonomik tedbirler almak zorunda kalacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine alamet eder.

Kişinin bu durgunluk döneminde bazı kurallar koymasına ve kendisi ile ilgili yaşadığı sınırlamalar yüzünden sıkıntı yaşayacağına, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına alamet eder.

Var olan yeteneklerini doğru şekilde kullanamayan kişinin zaman kaybı yaşayacağına ve işleri ötelemesinden dolayı gelecek zamanda sıkışacağına da tabir edilir.

 

Rüyada Rapor Aldığını Görmek

Dürüst davranmak yerine olayları çarpıtarak sunan rüya sahibinin bu tutumunun kendisine bir şey kazandırmayacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına alamettir.

İş konusunda da uzlaşmaz bir tavır sergileyen kişinin güvensiz bir izlenim vermesi yüzünden terfi edemeyeceğine, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Rapor Tutturmak

Bir olay veya durumla ilgili rapor tutturduğunu gören rüya sahibinin iş yerinde aşırı katı tutumları söz konusu olduğundan çalışanların sık sık iş bırakması ile karşılaşacağına ve yönetici olarak aşırı disiplin uyguladığı için de iş veriminin istediğinin çok altında kalacağına alamettir.

Doğru hareket etmek isterken aşırıya kaçmanın kişiye ağır bir fatura ödeteceğini, bu tutumun mutlak surette değişmesi gerektiğini bildiren bir rüyadır.

 

Rüyada Rapor Görmenin Yorumu

Özellikle ailevi sorumlulukları almak konusunda kendisine güvenemeyene rüya sahibinin sık sık bahaneler uydurması ve onların arkasına sığınarak yaşaması sonucunda kendisine olan öz güvenini giderek kaybettiğine, bu durumun sosyal ortamlardaki kimliğini de zedelediği için yalnızlaştığına işaret eden sembolik bir rüyadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.