Exclusive Content:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek

Ferahlık, huzur, esenlik ve mutluluktur.

Rüyasında pencere gören kişinin ruhu aydınlanır, içine umut dolar.

Kaybettiği yaşama sevincini, tüm neşesini ve keyfini yeniden bulur, içi yaşama isteğiyle dolar.

Rüyasında pencere gören kişi bunalımlı ruh halinden kurtulur, hayatı sorgulayıp durmak yerine ona farklı pencerelerden de bakmayı ve mutlu olmayı öğrenir.

Rüya sahibi yaşam felsefesini değiştirerek hayatın her anının keyfini sürer ve üzülerek, yakınarak, şikayet ederek geçirdiği günlerine yanar.

Rüyasında pencere gören kişi, hayata baktığı pencereyi büyütür ve yaşamın güzelliklerinin farkına vararak, nefes almanın ne kadar kıymetli olduğunun da farkına varır ve bunun için şükreder.

 

Rüyada Pencere Camı Görmek

Rüya sahibinin yakın gelecekle ilgili yaptığı planlardır.

Rüyasında pencere camı gören kişi kafasında kısa vadede gerçekleştirmek istediği şeyleri planlıyor ve bunun için kendine bir yol haritası çiziyor demektir.

 

Rüyada Pencere Camı Silmek

Rüyasında pencere camı sildiğini gören kişi geçmişi hafızasından silmek istiyor diye tabir edilir.

Bilhassa beynine kazınacak ve yer edecek kadar onu etkilemiş ve esir almış şeylerden kurtulmaya çalışıyor, gelecek için de yeni planlar yapıyordur.

 

Rüyada Pencere Kırılması

İyi ve hayırlı şeylere delalet etmez, üzüntü ve keder anlamına gelir.

Rüya sahibi düş kırıklığı yaşayacak ve ümitsizliğe düşerek çok üzülecektir. Bütçesi de bir hayli sarsılacaktır.

 

Rüyada Pencere Kapatmak

Maddi anlamda zarara uğramaya, manevi anlamda da çok yıpratıcı ve kırıcı şeyler yaşamaya tabir edilir.

Rüya sahibi ne kadar incelikli ve düşünceli davranırsa o oranda kırılacak ve karşı taraftakilerden zarar görecektir.

 

Rüyada Pencere Açmak

Kişinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklerdir.

Rüyasında pencere açtığını gören kişi yeni kişilerle karşılaşacak, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edinecek, hayatı güzel şekilde ilerleyecektir.

 

Rüyada Pencere Çerçevesi Görmek

Anlayış sahibi ve hoşgörülü bir insanla gönül ilişkisi kurulacağı, sevilen bir kişiye yardım edileceği, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde aşılacağı, rakiplerin birkaç adım önüne geçileceği, tecrübe sahibi birinden akıl alınacağı, bu sayede yeni bir işe girileceği, yapılan işlerde daha iyi kazanç elde edileceği ve aksiliklerin aşılması sayesinde rahata erileceği şeklinde yorulur.

Rüyada pencere çerçevesi görmek, kimseye bağlı olmadan yaşanılacağı, sosyal hayat içerisinde tanışılan bir kişi ile birlikteliğe başlanacağı, serbest bir işle uğraşılacağı, zararlı bir alışkanlıktan kaçınılacağı, anne baba ile birlikte mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağı, karanlıkların aydınlanacağı, sıkıntıların ferahlığa çıkacağı ve sorumsuz davranan bir kişi yüzünden uğranan zararın ödeneceği anlamına gelir.

 

Rüyada Pencere Yenilemek

Rüya sahibinin, çıkan dedikoduları bertaraf edeceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine ve bu sayede bol kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada pencere yenilemek istemek, kişinin, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, bu yüzden sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına işarettir.

 

Rüyada Pencere Camı Çatlaması

Eşlerin birbirine düşeceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sorunların artacağına alamet eder.

Rüyada pencere camı çatlaması ve dökülmesi, rüyayı gören kişinin, yaptığı işler için karşısına birçok engel çıkacağına, bu engelleri tek başına aşma konusunda yapılan girişimlerin başarısız olacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların ayrılıkla noktalanacağına ve yakın bir zaman içinde maddi açıdan büyük zararlarla uğraşmak zorunda kalınacağına yorumlanır.

 

Rüyada Büyük Bir Pencere Görmek

Ortaya konulacak çalışmalar sayesinde kazanılacak başarıların yöneticilerin dikkatini çekeceğine, zor zamanların geride kalacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, güzel bir evlilik yapılacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına ve büyük ve ferah bir hane alınacağına delalettir.

Rüyada büyük bir pencere yapmak, kişinin, sevdiği bir kişiye yaşadığı acı verici bir durumdan ötürü destek olmaya çalışacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, rakiplerin iş hayatı ile ilgili olarak çıkardığı ve kişinin canını sıkan dedikoduların önüne geçilemeyeceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, haksızlığa uğrayacağına ve bu yüzden zararına iş yapılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Pencere Düşmesi

Aceleci davranmaya, girilen rekabette geriye düşmeye, haksızlığa uğramaya, sağlık sorunları ile boğuşmaya, yapılan hatalar yüzünden dara düşmeye, mal kaybına uğramaya, kötü zamanlar yaşamaya, yapılması gereken bazı şeyleri ihmal etmeye, yakın bir kişiden uzaklaşmaya, gereksiz yere riske girmeye, zor durumlara düşmeye, korku yaşamaya, verilen sözleri yerine getirememeye, işsizlikle boğuşmaya ve uykusuz geceler geçirmeye işarettir.

Rüyada pencere düşmesi ve tekrar takılması, aile ve eğitim ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, yepyeni iş ve kazanç fırsatları yakalanacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, Allah yolundan ayrılmış bir kişinin tekrar hak yoluna sokulacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına ve zenginlik yolunda çok büyük adımlar atılacağına işaret eder.

 

Rüyada Açık Pencere Kapatmak

Sosyal hayat içinde haksızlığa uğranacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine dar boğaza düşüleceğine ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine yorulur.

Rüyada açık pencerenin çarpması, kişinin, iş dünyasında uğrayacağı bir komplo yüzünden adına leke sürüleceğine, bu sebeple elindeki işten olacağına, prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına ve eğitim hayatına rehavet çökeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına ve verdiği onca emeğin ve iş için döktüğü bir sürü paranın heba olacağına alamettir.

 

Rüyada Pencere Taşlamak

Kurulu düzenin bozulma noktasına gelmesine yol açacak bir hatanın yapılacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, ve psikolojik olarak zor bir sinirleri bayağı yıpratacak bir dönem geçirileceğine tabir edilir.

Rüyada pencere taşlayan birisini görmek, beklenmedik bir kişiden görülen ihanet yüzünden maddi olarak çok büyük bir zarara uğranacağı, uzun bir süre boyunca bu zararın kapatılmaya çalışılacağı, alınan yardımların yetersiz kalması sebebiyle yeni bir yol aranacağı ve daha fazla zarar görmemek içn bazı önlemler alınacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Pencere Ve Perde Görmek

Kişi, kısa zamanda bütün sıkıntılarını aşacak, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişileri yenecek, parasal olarak çok hayırlı bir karar verecek, mal mülk sahibi olacak, deniz yoluyla bir seyahate çıkacak, bu seyahatin ardından deyim yerinde ortalığı kasıp kavuracak bir projeye imza atacak ve hem kendisi ile hem ailesi ile ilgili çok önemli ve doğru bir karar verecek demektir.

Rüyada pencere ve perde almak, gurur verici bir ödülün sahibi olunacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, çok büyük getirisi ve avantajları olacağına ve kişinin öz güven sahibi birisi olması yolunda bir başlangıç noktası olacağına delalettir.

 

Rüyada Pencereden Kedi Girmesi

Altına girilen büyük bir borcun bir süreden beri ödenememesinden ötürü iş hayatında sahip olunan saygınlığın ve başarıların insanların gözünde silineceğine, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, bu duruma bağlı olarak psikolojik sorunların baş göstereceğine ve huzurun kaçacağına alamettir.

Rüyada pencereden köpek girmesi, yaşanacak bazı tartışmalar yüzünden rüya sahibine düşmanlık besleyecek ve başını belaya sokmaya çalışacak bir kişinin işle ilgili planları bozmaya çalışacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Pencere Görmenin Yorumu

Bu rüya psikolojik olarak tek şekilde ifade edilemez.

Rüyayı gören bireyin pencereden baktığında gördüğü manzara yorumu doğrudan etkiler ve değiştirir. Birey eğer rüyasında pencerenin dışında güzel bir şeyler görüyorsa bu onun geleceğe olan umudunun ve inancının güçlü olduğunu işaret eder.

Fakat birey rüyasında pencerenin arkasında çirkin, kötü ya da olumsuz bazı şeyler görüyorsa o halde bu da onun karamsar, mutsuz ve umudunu yitirmiş biri olduğunu gösterir.

Rüyada görülen pencere bireyin gerek hayata gerekse yarınlara karşı bakışını ifade eden bir objedir. Dolayısıyla da pencere onun ruh halini yansıtacak nitelikte bir veridir ve kendisine dair bazı gerçekleri yansıtır.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.