Ana Sayfa Aşk İlişkiler Partnerinizin Eski Sevgilisini Unutmadığını Gösteren Belirtiler

Partnerinizin Eski Sevgilisini Unutmadığını Gösteren Belirtiler

0
Partnerinizin Eski Sevgilisini Unutmadığını Gösteren Belirtiler

Partnerinizin Eski Sevgilisini Unutmadığını Gösteren Belirtiler

Yeni bir ilişkiye başladıysanız ve sevgiliniz uzun ve tutkulu bir aşktan sonra sizinle birlikte ise durup biraz düşünmeniz gerekiyor. 

Erkekler bazen anlaşılması zor olabiliyorlar. Birlikte olduğu kadını ayrıldıktan sonra asla unutamayacakları gibi, bir kalemde üzerilerini çizip hiç yaşanmamış gibi başka aşklara yelken de açabiliyorlar. 

Ancak birlikte olduğunuz erkeğin geçmiş ilişkilerinde nasıl olduğunu biraz olsa bilmeniz işinize yarayabilir. Sizden önceki aşkına bağlılığı devam ediyor mu, yoksa bir kalemde çizdi mi? 

Bunu direk sorarsanız hem doğru cevabı alamazsınız hem de ilişkinizi tehlikeye sokabilirsiniz. Ancak bazı ufak noktalara dikkat ederek bunu anlayabilirsiniz. İşte size bu konuda fikir verecek 5 ipucu;

• Sevgiliniz sizden önceki ilişkisinde onun için değerli olan ve anısı olan eşyaları hala saklıyorsa şüphe etmeniz gerekebilir. Fotoğraflar oldukça tehlikelidir, onları saklamaya belki cesaret edemez ancak sevgilinizin özenle sakladığı ufak eşyalara dikkat edin. Bunlar eski sevgiliden kalan hatıralar olabilir. Bunların hikayelerini çözmeye çalışın. Eğer rahatlıkla sizinle paylaşıyorsa ve eski sevgili ile bir alakası yoksa kuruntu yaptınız demektir. Ancak kaçamak cevaplar alıyorsanız ve o küçük şeylerin neden bu kadar değerli olduğunu anlayamıyorsanız bunun tek bir cevabı vardır, eski sevgiliden kalmadır.

• Eğer sevgiliniz sizi eski sevgilisi ile kıyaslıyorsa bu oldukça tehlikeli bir durumdur. Eski sevgilisinin bazı özelliklerinin sizden iyi olmasının ve bunu sizinle paylaşıyor olmasının hiçbir iyi tarafı ve açıklanabilir yanı yoktur. Sizin eski sevgiliden iyi olmanız ve bunun da ifade ediliyor olması sizi mutlu etmesin çünkü bu davranışlar eski sevgilinin hala unutulmadığına birer işaret olabilir.

• Sevgiliniz eski sevgilisi hakkında gereğinden fazla konuşuyorsa bu iyi bir işaret değildir. Kendi arkadaş grubunda eski sevgili konusu çok sık açılıyorsa, bu konu olur olmaz zamanlarda ve olur olmaz yerlerde karşınıza çıkıyorsa durup düşünmeniz gerekir.

• Eğer sevgiliniz hala eski sevgilisinin sosyal medya hesaplarını takip ediyorsa, internette onun hakkında aramalar yapıyorsa dikkatli olun. Zira unutmuş olsa hala ondan bir haber alma çabasında olmazdı. Eski sevgilisinin kiminle, nerede, ne yaptığı hiçbir şekilde umurunda olmazdı.

• Sevgiliniz eski sevgilisini başka bir kadınla gördüyse veya bunu duyduysa verdiği tepki ne derede unuttuğunu gösterir. Görünen köy kılavuz istemez, eğer bu duruma üzülüp bunu size yansıtıyorsa hala unutamadı demektir.

Eski sevgili her insan için bir yaşanmışlık demek. Herkesin hayatının bir parçası. Bunu komple yok saymak elbette mümkün değil, ancak bunun boyutunu belirlemek ve ona göre davranmak en doğru yoldur. Siz siz olun eski defterleri bir an önce kapatın ve yaşadığınız anın tadını çıkarın.

Her yeni ilişki yeni bir sayfa demektir, nasıl doldurursanız, size kalmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.