Palmabeach; muhteşem doğası, engin deniz manzarası, tropik ağaçları, sahile inen yamaçta yer alan göz alıcı bitki örtüsü, beyaz ince kumla kaplı uzun sahili, su sporları, cabanada masajları ve plaj partileri ile hem dinamik, eğlenceli hem de huzur dolu tatil arayışında olanlar için mükemmel bir adres..
Engin deniz manzarasının tropik yeşille bezendiği, beyaz kumlar ve her daim ılık esintinin eşlik ettiği Palmalife Bodrum Resort & Spa’nın eşsiz sahili Palmabeach; huzur veren doğal güzellikleri; eğlenceli ortamı, enerji dolu aktiviteleri ve plaj partileri ile öne çıkıyor.

 

Doğal güzelliklerin korunduğu, ikiyüz ellli metrelik tropik beyaz ince kum plajı, berrak koyu, konforlu özel güneşlenme alanları, palmiye ağaçları ve renkli bitki örtüsü gün içinde güneşlenmek, su sporları, uzun yürüyüşler için akşam üstü de muhteşem barı ve mutfağı ile akşam üstü eğlenceleri ve enerji dolu partileriyle eşsiz bir plaj ortamı sunuyor.
Plajda cabanada masaj, Palmalife Bodrum Resort & Spa’da gün boyu uygulanabilecek özel spa kürleri & kişiye özel fitness programları; vucut şekillendirici bakımlar Palmabeach ve Palmalife Resort & Spa’da geçirilen yaz tatillerinde eğlenirken fit kalmanıza ve görünümünüzü muhafaza etmenize de katkı sağlıyor.

 

Sunset Restaurant’ın seçkin menusu ve zarif dekorasyonu yeni İtalyan aşçısının da ekibe katılımı ile dünya ve Akdeniz mutfağından eşsiz bir seçki sunuyor.

Muhteşem deniz ve gün batımı manzarası; sohbet ve dinlenme imkanı sunan Sunset Restaurant ve lounge bölümleri Palmabeach’te geçirilen benzersiz günleri plaj dışında sonlandırmak için birbirinden renkli alternatifler sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.