Övülmek

0
264
Rüya tabirleri

Rüyada övülmek

Kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında karşısına çıkacak bir sorun için yardım alacağına ve bu şekilde menfaat sağlayacağına tabir edilir.

Bu menfaatin, yapılmak istenen bir iş için parasal destek sağlamak, iş yeri açmak için gereken bir izni almak ya da bir ortaklığa girmek olacağına yorumlanır.

 

Rüyada Orta Yaşlı Biri Tarafından Övülmek

İş hayatında yaşanacak sıkıntılar ve parasal sorunlardan ötürü zarar görüleceğine ve iflas edip büyük bir maddi kayba uğranacağına delalet edilir.

 

Rüyada Düşman Tarafından Övülmek

İnsanlar tarafından rüya sahibi ile dalga geçilmesine ve alay edilmesine yorulur.

 

Rüyada Kendini Halka Övmek

Rüya sahibinin, Allah yolundan sapacağına, iş hayatında günah işleyeceğine ve yaptığı işlerden gururlanıp kibirleneceğine işaret edilir.

 

Rüyada İtibar Görmek

Kişinin, yaptığı güzel ve iyi şeyler sayesinde insanlar arasında mütevazi biri olarak tanınmasına ve insanlar arasında saygı ve sevgi görmesine yorulur.

 

Rüyada Değersiz Birine İtibar Etmek

Rüya sahibinin etrafında değer bilmeyen, aklı kıt, kötü düşünceli ve anlayışsız kişilerin olduğuna ve bu kişiler yüzünden zarar görüleceğine delalet edilir.

 

Rüyada İnsanlara Dünyalıktan Ötürü İtibar Görmek

Kişinin, din ile ilgili konularda eksikliğine ve sosyal hayatta ve aile hayatında saçma sapan şeyler ile uğraşıp aile huzurunu bozmaya işaret edilir.

 

Rüyada Saygı Görmek

Yapılan işler, ortaya konulan projeler ve gerçekleştirilen çalımlara sayesinde insanlar arasında çok tanınan ve çok sevilen birisi olup büyük bir başarı kazanarak şan ve şöhret sahibi olunacağına tabir edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.