Osram’ın Vintage Ürünleriyle Güneş Işığını Yakalayın

0
269

Havaların serinlediği şu günlerde evler sonbaharı yaşıyor. Mobilya ve ev tekstilinin oturduğumuz mekanlarda yarattığı etki kadar, aydınlatmanın evi nasıl gösterdiği de önemli. 

Edition 1906 Vintage LED lamba serisi ile evlere nostaljik bir hava katıp, küçük bir dokunuşla büyük bir değişim yaratabilirsiniz.

Dünyaca ünlü aydınlatma markası LEDVANCE, OSRAM markalı ‘Edition 1906’ Vintage lamba serisiyle dekorasyonda fark yaratmaya geliyor. Sade bir tasarıma sahip Vintage lambalarla iç mekanlara nostaljik ve karakterli bir dokunuş katabilirsiniz. Altın ve mat siyah kaplamalı sarkıt alternatifleriyle sunulan ‘Edition 1906’ Vintage LED lambalar mekanlara şık bir görünümün yanı sıra derinlik de sağlıyor.

OSRAM’ın 1906 yılı lamba tasarımlarından ilham alınarak uyarlanan seri, LED teknolojisini kullanarak geçmişi modernize ederken, nostaljik bir görünüm oluşturuyor. İş yerinde şıklık arayışında olanlara da göz kırpan Edition 1906 serisi, tekli veya çoklu kullanılarak farklı tasarımlara da imkan sağlıyor.

Edition 1906 serisinin şeffaf lambaları, klasik oval, tüp ve glop seçenekleriyle her zevke hitap ediyor.

Bu serideki sarı renkli vintage lambalar ise glop ve Edison olarak raflarda yer alıyor.

Farklı armatürlerle de kombine edilebilen Edition 1906 serisi, altın ve mat siyah renk seçeneklerine sahip işlevsel sarkıtıyla da her odaya rahatlıkla konumlandırılabiliyor.

 

Edition 1906 LED lamba serisi 35 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

LEDVANCE Hakkında:

Yaklaşık 9.000 çalışanıyla ve 120’den fazla ülkede faaliyet gösteren LEDVANCE profesyonel kullanıcılar ve perakende müşteriler için dünyanın önde gelen genel aydınlatma sağlayıcılarından biridir. 

Alman OSRAM’ın; geleneksel aydınlatma işinden çıkmasıyla LED lambaları, standartlaştırılmış LED armatürleri, akıllı, ev ve yapı çözümleri LEDVANCE markasıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 

2017 yılından beri, LEDVANCE stratejik yatırımcı IDG Capital’in liderliğinde ve önde gelen Çin aydınlatma şirketi MLS ve finansal yatırımcı Yiwu’nun liderliğinde bir konsorsiyuma aittir.

2016 yılında LEDVANCE yaklaşık 1,9 milyar Euro ciroya ulaşmıştır. 

ABD ve Kanada pazarında LEDVANCE ürünleri OSRAM ve Sylvania markalarını kullanmaya devam edecektir.

 

IDG Capital hakkında:

1993 yılında kurulan IDG Capital, Çin pazarına giren ve sadece Çinli şirketlere odaklanan ilk yabancı girişim sermayesi şirketlerinden biridir. 

IDG Capital’in portföyünde 500’den fazla şirket bulunmaktadır. IDG Capital şu anda toplam 10 milyar ABD doları tutarında varlıkları yönetiyor.

 

MLS hakkında:

MLS, Çin Guangdong’da bulunan yüksek teknoloji aydınlatma şirketlerinden biridir. Şirket, 2015’ten bu yana Shenzhen borsasında işlem görmektedir. Aylık 70 milyar adede ulaşan LED üretim kapasitesiyle dünya çapında ilk 10 şirket arasında yer almaktadır. 

MLS, LED endüstrisini geliştirmeye kendisini adayarak; çevre dostu enerji tasarrufuna sahip aydınlatma ürünleri üretmektedir. 2017 yılında LEDVANCE’i bünyelerine katmışlardır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.