Örmek

0
227
Rüya tabirleri

Rüyada örmek

İş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isteyen rüya sahibinin, atacağı bazı hatalı adımlar ve vereceği bazı yanlış kararlardan ötürü çok büyük bir sıkıntı içine düşeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine ve rüyayı gören kişinin maddi olarak geri döndürülemez oranda büyük zarara uğrayacağına delalet eder.

 

Rüyada Saç Örmek

Uzun bir zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile yakında evlenecek olan rüya sahibinin hayallerinin gerçek olmasından ötürü mutluluktan havalara uçtuğuna, çok büyük bir heyecan ve sevinç duyduğuna, iş hayatında da büyük ve epey kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine ve hayatının çok güzel bir hal aldığına delalet eder.

 

Rüyada Kazak Örmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük bir mevkide olduğuna, bu mevkiye gelmek için kendi bilgi, beceri ve yeteneklerini kullandığına, çok büyük sabır ve azim gösterdiğine ve kazandığı her kuruşun anasının ak sütü gibi helal olduğuna rivayet eder.

 

Rüyada Örgü Örmek

İş hayatında ya da eğitim hayatında tanışılan bir kişi ile çok uzun yıllar boyunca çok sağlam, geliştirici ve iki tarafı da çok mutlu edecek bir dostluk ilişkisi yaşanacağına, bu sayede iki tarafında kötü günlerinde de iyi günlerinde de birbirlerinin yanlarında olacaklarına işaret eder.

 

Rüyada Şal Örmek

Yakın bir zamanda gireceği bir işte göstereceği üstün performans sayesinde yöneticilerinden olumlu eleştiriler alacak olan rüya sahibinin, iş yerinde gittikçe yükseleceğine ve çok uzun bir süre geçmeden kendi işini bile kurabilecek duruma geleceğine alamet eder.

 

Rüyada Eldiven Örmek

Rüyayı gören kişinin, büyük kazanç elde edeceğine ve yaptığı işlerle adından söz ettireceğine delalet eder.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.