Ölüyü Diri Görmek

0
206
Rüya tabirleri

Rüyada ölüyü diri görmek

Mutluluk ve sevinçtir.

Rüya sahibinin kendisini çok heyecanlandıracak bir olay yaşayacağına, müjdeli bir haber alacağına ya da sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada ölüyü diri görmek, ferahlamaya, huzur bulmaya, esenliğe kavuşmaya ve gönül hoşluğu içinde olmaya vesile olacak güzel gelişmeler yaşamaya alamet eder ve hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.

 

Rüyada Ölüyü Diri Görüp Öpmek

Rüya sahibinin maddi anlamda güçlü aynı zamanda hikmet sahibi ve yüce gönüllü bir kişiden göreceği destek sayesinde önündeki engellerin kalkacağına, yollarının açılacağına ve kişinin şifa bulup, kurtuluşu bulacağına işaret eder.

 

Rüyada Ölüyü Diri ve Hasta Görmek

İyi değildir. Hatalı ve kusurlu işler yapmaya tabir edilir.

Rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına alamet eder.

 

Rüyada Ölüyü Diri Görüp Sarılmak

Hayırlara yorulur.

Rüyayı gören kişinin hayatına renk geleceğine, kişinin moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına işaret eder.

 

Rüyada Ölüyü Diri Görmek Konuşmak

Rüyada ölüyü diri görmek ve onunla konuşmak dertleşmeye, deşarj olmaya ve böylece sıkıntıların verdiği kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya delalet eder.

Kişi, yaşadığı kötü günleri ve sıkıntıları geride bırakacak artık başarılı ve mutlu olmanın yollarını bulmaya bakacak demektir.

 

Rüyada Ölüyü Diri ve Hasta Görmek

Uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin hayatının ve işlerinin alt üst olacağı, huzurunun kaçacağı, elinin darlığa düşeceği, sorunlarının çoğalacağı ve kişinin içinden çıkılmaz hallere geleceği şeklinde yorumlanır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.