Ölüden Para Almak

0
167
Rüya tabirleri

Rüyada ölüden para almak

Rüya sahibinin artık hayır gelmeyeceğini düşündüğü için üzerine çizik attığı ve bu nedenle de uzun zaman önce umutlarını öldürdüğü bir işinden yana hayır göreceğine, ondan kazanç elde edeceğine ve ekmek yiyeceğine rivayet edilir.

Kişi, bir daha hiç açılmayacağını düşündüğü bir gelir kapısının sürpriz bir şekilde kendisi için kolayca açılacağını görecek hem çok şaşıracak hem de çok mutlu olacak demektir.

 

Rüyada Ölüye Para Vermek

Bu rüya da tıpkı ölüden para almak gibi hayırlara alamet eder.

Rüya sahibinin şansı olarak görülür ve kişinin çalışmadan, oturduğu yerden ve havadan bir para alacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına işaret eder.

 

Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak

Rüyayı gören kişinin kolay yollardan gelir elde edeceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin malının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin artacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine yorulur.

 

Rüyada Ölmüş Babadan Para Almak

İşlerin hafiflemesine, borçların rahatlıkla kapanmasına ve bu sayede hayatın çok daha yaşanılır hale gelmesine tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını çok daha rahat şekilde karşılayacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına rivayet edilir.

Kişi geniş ve ferah şekilde yaşama imkânı elde edecek demektir.

 

Rüyada Ölüden Bozuk Para Almak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir.

Bazı rüya tabirleri için işlerdeki verimin artması ya da miras kalması sayesinde ulaşılacak zenginlik olarak kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de rüyada alınan bozuk para miktarınca ya da ağırlığınca sıkıntı almaya, borca düşmeye, hastalanmaya, üzülmeye, kederlenmeye ve mutsuz olmaya işaret ettiği yorumu yapılmaktadır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.