Odunluk Görmek

0
206
Rüya tabirleri

Rüyada odunluk görmek

Kişinin moralinin çok bozuk olduğu, umutlarının tükendiği ve tabiri caizse gülen yüzünün solduğu bir anda kendisine ilaç gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacak, müjdeli haberler alacak, yaşama karşı yeniden heveslenecek ve gelecekten beklentisi olacak demektir.

Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin kötüyken iyi, mutsuzken mutlu, hastayken de sağlıklı olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Odunluk Temizlemek

Rüyayı gören kişinin iyi şeylerle karşılaşacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, her şeyin olumlu yönde gelişme göstereceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Odunlar Görmek

Bu rüya iki şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin melanete uğrayacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına alamet ettiği şeklinde yorumlanırken bir diğer yandan da hayır olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin maddi gücünün artacağı, keyfinin de yerine geleceği ile açıklanır.

 

Rüyada Odunla Dövülmek

Rüyada dövülmek her ne şekilde olursa olsun genel olarak çok iyidir ve hayırlara yorulur.

Rüyayı gören kişinin hayatla olan mücadelesinin çok daha kolay bir hale gelmesine vesile olacak, onu darlıktan, karamsarlıktan ve bunalımdan kurtaracak yüce gönüllü bir kişi ile karşılaşacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Odun Kömür Görmek

Kişinin büyük bir fırsat elde edeceğine, bu sayede tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, kazancının artacağına, rızkının da genişleyeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin kurulu bir düzene ve güzel bir hayata kavuşacağı şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Kömürlük Görmek

Rüyayı gören kişinin güçten ve takatten düşeceğine, işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin zor günler yaşayacağı ile tabir edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.