Exclusive Content:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Odun Görmek

Rüyada odun görmek

Bildiğini okuyan, inatçı, laf dinlemeyen, pinti ve asi birine işaret eder.

Rüyada kırılmış ve yakılmak için bekleyen odun görmek zorlukların ve sıkıntıların aşılmasına, siyasette görev almaya, servet sahibi olmaya ve kişinin hiçbir eksiği kalmamasına delalet eder.

Büyük bir odun parçası görmek helal olmayan, hile ile kazanılmış olan kazanca işaret eder. Rüyada sobada yanan ateşe odun atmak kişinin iyi bildiği ve sevdiği birinin aslında onun arkasından kuyusunu kazan kişi olduğunu öğrenmesine işaret eder.

Olgun bir beyefendinin bu rüyayı görmesi rütbesinin artacağına işaret ederken, bu rüya karı koca için sorun ve münakaşa anlamına gelir.

 

Rüyada Yaş Odun Görmek

Karmaşaya, kaosa, anlaşmazlığa ve kavgaya işaret eder.

Rüyada yaş odun da kuru odun da aynı anlama gelir.

 

Rüyada Odun Kesmek

Elde edilecek olan başarılara ve zaferlere işaret eder.

Rüyada odun kestiğini gören kişi rakibine karşı üstün bir başarı elde edecek demektir.

 

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplayarak ata ya da eşeğe yüklediğini gören kişinin rüyası bir konuda karşısında pek çok kişinin dikilerek ona engel olmaya çalışmasına ve aralarında yaşanacak olan tatsızlığa işaret eder.

 

Rüyada Odun Yakmak

Rüyada ateş yakmak için odunları bir araya getirmek düşüncesizce söylenmiş bir sözün ardından olay çıkması ve olayın da giderek büyümesine işaret edilir.

 

Rüyada Odun Yığmak

Rüyada bir yere odun yığmak ya da odunun bir yerde yığılı halde olduğunu görmek zenginlik, mülkiyet, yüklü miras ya da büyük bir servet anlamına gelir.

 

Rüyada Oduncu Görmek

Rüyada kışın görülen bir oduncu zenginliğe kış ayı dışında görülen oduncu laf taşıyan, dedikoducu, kötü niyetli birine işaret eder.

 

Rüyada Kuru Odun Görmek

Yapılan işlerden veri almamaya rağmen gereksiz inat yapılarak işleri daha da sıkıntıya sokacak olmanın ifadesidir.

Kişinin sürekli kendi dediğine göre yaşadığını, ailesinden gelen önerileri dinlemediği gibi, her şeyi kendinin bildiğini iddia ettiğini, iş yerinde bencilliği ve paylaşımda bulunmaması nedeniyle çalışma arkadaşlarıyla sorun yaşadığını işaret eder.

Kuru odun geçimsizlik ve hayat arkadaşıyla kavga etmek, kırıcı sözler kullanmak, insanları aşağı görmek anlamına da gelir.

 

Rüyada Odun Yığını Görmek

Odun yığını bencilliğe ve cimriliğe yorumlandığı gibi, kişinin sadece kendi çıkarlarını düşündüğünü, gelecek kaygısı yüzünden elindeki parayı harcamayıp, yoksul biri gibi yaşadığını, duygu sömürüsü yaptığını ve bakış açısının sabit olduğunu bildirir.

Odun yığını ne kadar çoksa o denli pintilik yapıldığını, öz eleştiriden uzak bir hayat sürdürüldüğünü ve işe yaramaz sözler sarf edildiğine tabir edilir.

 

Rüyada Ormanda Odun Toplamak

Zengin biri ormanda odun toplarsa çalışanlarına karşı merhametsiz ve halden anlamayan bir yönetici olur.

Fakir biri için ekmeğini kazanmak adına yoğun mücadeleler verdiğini, itikat sahibi biri olduğunu ve rızkını çıkarırken asla harama bakmadığını, yalanla işinin olmadığını işaret eder.

Dikkatli ve iş bilir biri olunduğuna da delalettir.

 

Rüyada Odun Toplayan İnsanlar Görmek

Rüya sahibinin çevresinde gerçek dostu olmadığına ve zor durumda kaldığında yanında kimseyi bulamayacağına yorumlanır.

Hesapsız kitapsız hareketler etmenin neticesinde eldeki parayı bitirerek başkalarının diline düşmek, rahat bir hayattan zayıflamış maddi duruma geçmek, yoksullaşmak anlamına da gelir.

Cimri biriyle evlenmek şeklinde de tabir edilir.

 

Rüyada Odun Satmak

Kişinin kendisine yapılmak üzere olan bir kötülüğü kısa sürede fark ederek düşmanlarını alaşağı edecek planlar yapacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına yorumlanır.

Odun sattığını gören kişilerin arkalarından konuşan çok olur ve aynı zamanda gizli düşmana sahiptirler.

 

Rüyada Odun Almak

Söz sahibi olunacak bir mevkide bulunmaya yorumlanan rüya, kişinin kendini haksızlıklar karşısında en iyi şekilde savunacağına, hakkını alacağına, rızkına göz koyanları kötü niyetlerine pişman edeceğine tabir edilir.

Odun alan kişiler yeni kimselerle tanışırlar ancak kısa sürede ilişkilerini keserler.

Sorunlu insanlarla aynı çevrede olanların yeni bir çevreye gireceklerine, kendilerine daha iyi bir sosyal hayat kuracaklarına da delalettir.

 

Rüyada Odundan Ev Yapmak

Doğru zamanda doğru şekilde birikim yapan kişilerin hayatlarının ilerleyen dönemlerinde rahat edeceklerine ve cimriliğe varan tutumlulukları yüzünden zaman zaman eleştiri alacaklarına, yine de ideallerinden, hayat görüşlerinden vazgeçmeyeceklerine delalettir.

Odundan ev yapan kişinin hanımı namazında niyazında biri olur ve çocuklarını İslami kurallara uygun şekilde yetiştirir.

Kimseye el açmadan kendi yağında kavrulmak manasına da gelir.

 

Rüyada Odunla Adam Dövmek

Kişiye sürekli saldırıda bulunan, sözel şiddet uygulayan birine haddini bildirecek olan rüya sahibinin kendini savunmak zorunda kalacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına alamettir.

Kumpasları ortaya çıkarmak, kişiden para çalan, emeğini gasp eden ortaklıkları bozmaya ve kendi yolunu çizerken kimseden medet ummamayı da delalet eder.

 

Rüyada Çürümüş Odun Görmek

Kişinin arkasından yapılan pek çok konuşmanın, dedikodunun ayyuka çıkacağını, rüya sahibinin her türlü sırrının ulu orta ifşa edileceğini ve zor durumda kalınacağını tabir eder.

 

Rüyada Odun Yontmak

Zanaat sahibi olan birinden bilgi almak, iş öğrenmek ve verilen emeğin değerini bilen insanlarla çalışmak demektir.

Odun yontan kişi kendi hayatındaki aksaklıkları görecek ve önlemler alacak, bazı olumsuz özelliklerini yok etmek için uğraşacak demektir.

 

Rüyada Eline Odun Kıymığı Batması

Deyim yerindeyse öfkeyle kalkıldığında zararla oturulacak olduğunu bildirir ve kişinin duygularına hükmetmekte zorlanmasından ötürü davranışları yüzünden zor durumda kalacağını bildirir.

Eline odun kıymığı batan kişi bekarsa evlilik hazırlığı sırasında ilişkisi bozulur, saadeti yarım kalır.

Anne ve babadan hayır duası alamamayı bildiren rüya, günah işlendiğini, hatalara devam edildiğini ve bu şekilde devam edilmesi halinde daha büyük zararlar görüleceğini de bildirir.

 

Rüyada Küfeyle Odun Taşımak

Sonradan zenginleşen kişilerin görgüsüzlük içine gireceklerini, insanlara gösteriş yapmak isterken komik ve kötü duruma düşeceklerini ifade eder.

Bekar kişiler için aşırı cimri biriyle evlenmek ve para içinde yoksulluk çekmek zorunda kalmaları demektir.

 

Rüyada Odun Çuvalı Görmek

İçi boş odun çuvalı görmek aşırılıklar, fazla harcamalar, macera peşinde koşmak yüzünden sorumlulukları göz ardı etmek gibi nedenlerle düşülecek zor zamanları ifade eder.

 

Rüyada Odun Ateşinde Yemek Yapmak

Haram ve haksız mal yemeye yorumlanan rüya, kişinin kazanç kapısı olarak gördüğü durumlarda genellikle kendi çıkarlarını gözettiğini bildirir.

Uzun yıllar kişinin içinden çıkmayacak sözler duyulacağını ve bir kavganın şiddete dönüşerek kişiye fiziki açıdan rahatsızlık verecek boyutlara ulaşacağını delalet eder.

 

Rüyada Islak Odun Görmek

Emek vermeden, hak edilmeden kazanılan paranın kişiye hayır getirmeyeceğini, aksine bereketi kaçan gelir yüzünden borçların da giderek artacağını işaret eder.

Islak odun çetin bir düşmana sahip olmanın ifadesi olduğu gibi, rüya sahibi için hayatının zorluklarla geçeceğini, hazır paranın sona ereceğini ve ilerleyen yıllarda daha çok çalışması gerekeceğini tabir eder.

 

Rüyada Çam Odunu Görmek

Dayanıklılık anlamına gelen rüya, kişinin sabır içinde olduğuna, hayatındaki önemli durumları yönetebilmek için her zaman güçlü durduğuna, canı sıkılsa, morali bozulsa da ailesine, sevdiklerine hiçbir şekilde hissettirmeyeceğine yorumlanır.

Çam odunu gören kişilerin evlilikleri de sağlam ve uzun yıllar aynı sevgiyle devam eden ilişkiler olur.

 

Rüyada Odundan Heykel Yapmak

İyiye yorulmaz ve kişinin yanlış insanların peşinden gitmek suretiyle hayatı üzerinde ciddi hatalar yaptığını işaret eder.

Kişinin inatçılık konusunda geri adım atmadığı gibi, bencilliği ve böbürlenen davranışlarıyla çevresinde hoş karşılanmadığını, çıkarcı yaklaşımları nedeniyle eski dostlarıyla dahi arasının açılacağını bildirir.

 

Rüyada Odundan Ev İnşa Etmek

Borçla harçla alınacak bir evin, gayrimenkulün ya da yapılacak yatırımın habercisi olan rüya, kişinin emek harcamadan, hiçbir isteğine kolayca ulaşamayacağını, zorluklardan geçeceğini ve bazı tecrübeleri edinmeden rahata eremeyeceğini tabir eder.

 

Rüyada Odundan Çanak Çömlek Yapmak

Hayatını inşa ederken sadece kendi kararlarının arkasında duran ve kimseden yardım almadan başarıya ulaşan kimselerin ifadesi olan rüya, hak edilmiş serveti, kişiye fayda sağlayacak yatırımlarda bulunmayı delalet eder.

 

Rüyada Baltayla Odun Kesmek

Rüya sahibi için zor bir tercihin kapıda olduğunu bildiren rüya, sevilen bir işten ayrılmaya yahut kendine ait iş yerini kapatacak olmaya yorumlanır.

Evlatları asi olan kişilerin yaşayacakları sorunlara da dikkat çeken rüya kişinin maddi açıdan hiçbir eksiği olmasa da manevi açıdan zayıflayacağının altını çizer.

 

Rüyada Kütük Görmek

Laf dinlemez biriyle uğraşmak zorunda kalınacağını, çalışma alanında kişiye eziyet eden bir yöneticiden kurtulmak için verilecek mücadeleyi ve uğranılacak haksızlıkları işaret eder.

Rüya sahibi için farkına varamadığı bir düşmanın, kişiye kin besleyen insanların da tabiridir.

 

Rüyada Kereste Görmek

İş konusunda yaşanacak bir kaosa işaret eder ve fikir tartışmalarının kişiyi zor durumda bırakacağına, köşeye sıkıştıracağına yorumlanır.

 

Rüyada Odundan Masa Yapmak

Kişiye sağlam gelir getirecek bir çalışma hayatını ifade eden rüya, isteklerin yavaş ama olması gerektiği gibi yerine geleceğini, ilerleyen günlerde alınacak haberlerin kişiyi yeni atılımlara iteceğini delalet eder.

 

Rüyada Odun Görmenin Yorumu

Korkuları, endişeleri, geçmişte yaşanan olumsuzlukların kişi üstündeki etkisini ifade eder.

Aile içinde yaşanan tartışmaların ya da şiddetin kişiyi çocukluk çağlarından itibaren zorladığını, sabit fikirli hale getirdiğini ve düşüncelerini değiştirmek için çaba harcamadığını, nefret ettiği insanlar gibi davranmaya başladığını da gözler önüne serer.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.