Moda Benim Tarzım, Benim Seçimim

0
226

2018 Sonbahar Modası…..

Mevsim geçişleri biz kadınların en zorlandığı zamanlardır, malum sabahları serin olurken, öğlenleri sıcaktan kavrulur, akşam serinliğindeyse titremeye başlarız. Bedenimiz rahat değilse, biz de moral olarak iyi hissetmeyiz, o yüzden bu havaları modanın avantajlarını kullanarak hem lehimize çevirerek, hem de diğer hemcinslerimiz arasından sıyrılmak mümkün ne de olsa biz kadınlar birbirimiz için giyinmiyor muyuz?

 Hazır daha yaz kıyafetlerimiz dolaplarda iken, tiril tiril olan elbiselerinizin üstünü şık bir hırka ile kombinleyebilirsiniz, şık bir şal omuzunuza atarak o günü kurtarabilirsiniz. Cumaları serbest giyiniyorsanız eğer üzerinize alacağınız bir kot ceketle içinize giymiş olduğunuz elbiselerin şıklığına bohem bir hava vererek daha da göz alıcı olabilirsiniz.

Gömleklerinizi bu aralar inci kolyelerinizle süsleyebilirsiniz, bu sezon klasik olan gömlekler ön planda olucak, yağmurlar yağmaya başlarken düz renklerden olan gömleklerinizin altına klasik yüksek kesim pantolonlar ve stiletollarla bakışları kendinize sabitleyebilirsiniz. Üzerinize alacağınız trençkotların klasik renklerde olması yüzünüzü ve içinizde ki renkleri daha çok ortaya çıkaracaktır.

Sokak modasına gelince, Moda Benim Tarzım, Benim Seçimim diyen ben Cherry, orada da şık olsam herkes bana baksa diyorsan, kot pantolonun üzerine giyeceğin basic bir tshirt’le ve havanın durumuna göre uzun hırkalarla yahut bacakların uzunsa hala kısa sortların gideri varken giyebilirsin. Sokaklarda rahat yürümeniz için lütfen spor ayakkabı giymeyi unutmayınız, halen açık renkli olanları kullanabilirsiniz, benden söylemesi….

Bir sonraki yazımız da görüşmek üzere,

Her zaman her an şık kalın

Cherry

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.