Yaz ayları tüm güzelliği ile sizi deniz ve kum sefasına davet ederken siz fazla kilolarınızla birlikte kâbusa dönen hayatınıza kahredip oturuyorsanız yanlış yoldasınız.

Kendinize hafiften bir çeki düzen verip yazı kaçırmadan keyfini çıkarmaya niyetiniz yoksa evde oturmaya devam edebilirsiniz. Fakat ben bu yaz plajlarda fırtına gibi eserim diyorsanız bikininizi de alıp denizin yolunu tutmaya hazır olun.

Vücudunuzun size engel olmasına izin vermeden hayatı dolu dolu yaşamalısınız. Bu yüzden ufak tefek çabalar sonu biraz incelmek ve hayalini kurduğunuz o güzel bikini modelinin içerisine girmek için harekete geçmelisiniz.

Biraz yürüyüş, biraz yeşil çay ve bol bol su içerek bir beden incelmek çok kısa bir sürede başarabileceğiniz bir eylemdir. Ardından vücut hatlarınızı kamufle edebilen ve göz yanılması ile sizi birkaç beden daha ince gösterebilen bir bikini seçerek tatilin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Bikini beğenirken sadece rengine yada modeline kapılarak karar vermek yanlış bir davranış olabilir. Ten renginizle uyumu sıfır olan bir renk bazen vücudunuzun tüm kusurlarını ve fazlalıklarını ön plana çıkarmak için tek sebeptir. Bu yüzden mutlaka denemeli ve gözlerinizle uyumu incelemelisiniz.

Ayrıca bikininin modeli ve tasarımı da kusurları kapatmaya yardımcı olabilecektir. Bu sezonun en bomba renklerini bir araya getirerek tasarlanan bikini modelleri arasına harika seçenekler var.

Örneğin mint yeşili bikini modelleri.

Teninizle uyumu son derece mükemmel olan mint yeşili bikini modelleri sayesinde dilediğiniz görünüme bir seçenekle bile kavuşabilirsiniz.

mint-yesili-bikini-modelleri (2)

mint-yesili-bikini-modelleri (3)

mint-yesili-bikini-modelleri (4)

mint-yesili-bikini-modelleri (5)

mint-yesili-bikini-modelleri (6)

mint-yesili-bikini-modelleri (7)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.