Ying-Yang: Yin

Baharatı: Tarçın

Uğurlu Sayısı: 10

Değerli Maden: Altın

Renk: Sarı

Hayvan: Kaplan

Bitki: Karahindiba, Firavuninciri

Şifalı Ot: Kekik

Ünlüler: Julius Caesar – Leonardo daVinci – Captain Cook-Elizabeth Taylor – Edgar Faure

 

Maymun Yılı Burcunun Genel Özellikleri

Kelime oyunları yapmayı çok severler. Onlarla zaman geçirmek ve sohbet etmek çok keyiflidir. En sıkıcı olayları ve konuları bile eğlenceli hale getirirler. Kıvrak zekaları onların çok yaratıcı olmalarını sağlar. Bulundukları çevrelerde cazibeleri ile dikkatleri üstlerine toplarlar. Çok şanslıdırlar. Çok sevilmelerine rağmen etraf tarafından fazla ciddiye alınmazlar.

Bu burcun çocukları oldukça yaramaz olur, bu durum büyüklerde de görülmesine karşın etraftan hoş karşılanmayacağı için mümkün olduğunda bu huylarını törpülemişlerdir. Ancak hepsinin içinde yaramaz bir çocuk vardır. Beceriklidirler. Ellerinden gelmeyen iş yoktur. Bu durum maymun burcunun oldukça şımarık bir karaktere sahip olmasına sebep olur. Bilgi dağarcıkları çok geniştir. Problemleri çok rahat çözerler.

Sıkıntınızı çözmek için bir maymun burcuna danışırsanız kısa sürede size durumun çözümünü sunacaktır. Çok fazla kendi başlarına karar vermeye bırakılmamaları gerekir. Başkaları için doğru olanı rahatlıkla düşünebilen bu burcun insanı sıra kendisine geldiğinde sağlıklı kararlar veremez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.