Rüyada kuzular görmek

Rüyayı gören kişinin aile saadetinin eksiz olacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine ve bunun müjdesini her alışında kendisini tabiri caizse yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, her defasında aynı heyecanı ve sabırsızlığı yaşadığına tabir edilir.

Rüya sahibinin evlilik hayatından beklediği her şeyi yaşama şansı elde edeceğine ve hayırlı evlat sahibi olacağına yorulur.

 

Rüyada Beyaz Kuzular Görmek

Bu rüya da aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin evlat sevgisini tadacağına, bu kutsal, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Koyunlar Kuzular Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine ve neyi çok isterse onun kendisine evren tarafından sunulacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin ayrıcalıklı olduğunu düşüneceği ve bunun için Allah’a şükredeceği kadar mutlu olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Kuzuya Süt Vermek

Rüya sahibinin evlatlarının geçimini sağlamanın derdinde ve telaşında olduğuna, onları ele güne muhtaç duruma düşürmemek için var gücüyle, canla ve başla çalıştığına, Allah’ın da kendisine çalıştığının karşılığında hak ettiklerini vereceğine işaret eder.

Rüya sahibinin çocukları için herşeyin en iyisini düşündüğü anlamına gelir.

 

Rüyada Kuzuya Binmek

Rüyayı gören kişinin evlatlarından biri ya da sadece bir tek çocuğu varsa onun sayesinde rızık ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüya sahibinin çocuğunun vesile olacağı bir kısmet alacağına ve onun sayesinde variyetle nasipleneceğine işaret eder.

 

Rüyada Kuzuya Sarılmak

Rüya sahibinin şefkat ve sevgi dolu biri olduğuna, insanlara karşı çok sıcak ve samimi davrandığına, sevdiklerine karşı da çok fedakar ve korumacı davrandığına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.