Rüyada kuyruklu yıldız görmek

Hayırlara alamet eder.

Mutluluk ve başarı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin, başarılı, zengin ve sağlıklı bir hayatı olacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir edilir.

Kolay geçime, işleri hafifletmeye, maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya delalet eder. Kuyruklu yıldız, rüya sahibi için uğur olarak kabul edilir.

 

Rüyada Yıldız Kayması

Rüya sahibinin kendisine çok hayırlı ve uğurlu gelecek bir adım atacağına, bu adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işaret eder.

 

Rüyada Yıldız Görmek

İtibar sahibi olmaya, toplumda sivrilmeye, işinde ilerlemeye ve makamın yükselmesine alamet eder.

Rüya sahibinin işinin ve gelirinin devamlı olacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, maddi anlamda hiçbir sıkıntısı olmayacağına delalet eder.

 

Rüyada Tek Yıldız Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında büyük ve köklü değişmeler yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına ve kişinin hayalini bile kuramayacağı oranda gelire kavuşacağına ve bu durumun geçici olmayacağına yorulur.

 

Rüyada Yıldız Kümesi Görmek

Sünnetti yerine getirmeye, peygamberin buyruklarına bağlı kalmaya, dinin gerektirdiklerini ihmal etmemeye, yüzünü Kâbe’ye dönmeye ve başını secdeden kaldırmamaya tabir edilir.

 

Rüyada Gökyüzünde Çok Fazla Yıldız Görmek

Hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya, onunla gönül birliği etmeye ve hayırlı bir ilişkiye başlamaya tabir edilir.

Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisi yaşanacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Takım Yıldızı Görmek

Şans ve uğurdur.

Tüm emelleri gerçekleştirmeye, amacına ulaşmaya ve başarılı olmaya, fırsatları en doğru şekilde değerlendirmeye, zengin ve mutlu olmaya yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.