Rüyada küslük görmek

Çok iyidir ve rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin çok daha iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vaad edeceğine tabir edilir.

Rüya sahibinin sevdiklerine kavuşacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, çevresinin gerçek dostlarla dolacağına yorulur.

Rüya sahibi kendisine iyilik, hayır, güzellik, mutluluk ve fayda getirecek insanlarla bir araya gelecek demektir.

 

Rüyada Küsmek

Rüyayı gören kişinin rüyanın tam aksine insanlarla iyi geçim içinde olacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, onlarla koyu muhabbet kuracağına, yeni dostluklar edineceğine ve daha geniş bir çevre edineceğine işaret eder.

 

Rüyada Küsmek Darılmak

Rüya sahibinin sevgi, barış ve anlayış içinde yaşayacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Küsmek ve Barışmak

İyi değildir ve hayırlara yorulmaz.

Rüyayı gören kişinin düşmanlarının ve kendisini çekemeyen insanların sayısının artacağına işaret eder ve rüya sahibinin ağız tadının kaçacağına, stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine tabir edilir.

 

Rüyada Arkadaşınla Küsmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda küs olduğunu gördüğü arkadaşı ile arasındaki dostluğu perçinleyecek, daha bir güçlü ve vazgeçilmez hale getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına alamet eder.

 

Rüyada Dargınlık Görmek

Rüya sahibinin uğursuz, kötü ve melanetli olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin çok üzülmesine, sarsılmasına, yaslara bürünmesine ve yıkılmasına neden olacak çok tatsız gelişmelerin meydana geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Düşmanlık Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine görüşmediği ve arasına husumet giren kimselerle arasındaki buzların eriyeceğine, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.