Rüyada kuşburnu görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında şimdiye kadar yaşadığı büyük sıkıntıların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine ve bu sayede çok mutlu olunacağına alamet eder.

 

Rüyada Kuşburnu Yemek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri askıda kalmış olan, çok büyük ve başarılı bir çalışma için bütün olanaklarını seferber ettiğine, bu sayede uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının yakında sona ereceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

 

Rüyada Kuşburnu Yediğini Görmek

Rüyada kuşburnu yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, çok büyük beklentiler ile girdiği bir çalışmanın bazı sorunlar yüzünden yarım bırakıldığına, bu projenin yakın bir zaman içinde tamamlanacağına ve çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanması ve büyük kazanç elde edilmesine yarar sağlayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kuşburnu Çayı İçmek

Hayat içerisinde bazı sorunlar ile boğuştuğu için sevdiği kişilere yeteri kadar zaman ayıramayan rüya sahibinin, yakın bir zamanda yapacağı bir çalışma karşılığında çok büyük kazanç elde edeceğine, bu kazanç sayesinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına ve mutlu olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Kuşburnu Reçeli Yemek

Çok büyük bir sorundan ötürü aile hayatında sıkıntılı dönemler yaşayan rüya sahibinin yakında bu sorunlardan kurtulacağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına ve uzun süreden beri ihmal ettiği kişilere zaman ayıracağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.