Rüyada kuş yumurtası görmek

Rüyada görülen kuşa bağlı olarak yumurtanın yorumu farklılık göstermektedir.

Kartal, şahin gibi büyük kuşların yumurtalarının rüyada görülmesi, iş hayatında çok büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Ancak, bülbül ve serçe gibi kuş yumurtalarının görülmesi iş hayatında kazanılacak başarıların yanısıra, aile hayatında çok güzel ve huzurlu zamanların yaşanacağına ve mutlu ve sağlıklı bir ömre sahip olunacağına delalet eder.

 

Rüyada Büyük Kuş Yumurtası Görmek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kuş Yumurtası Kırmak

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili aksilikler ile karşı karşıya kalacağına, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, iş hayatında çok büyük fırsatlar kaçıracağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına ve aile hayatında eşi ile arasına kırgınlık gireceğine alamet eder.

 

Rüyada Kuş Yumurtası Kırıldığını Görmek

Rüyada kuş yumurtası kırmak ile aynı anlama gelmektedir.

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların baş göstereceğine yorulur.

 

Rüyada Kuş Yumurtası ve Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.