Rüyada kuş yemi görmek

Küçük ve bereketli işler yapmak, maaş dışında kişiye ek gelir sağlayacak kaynakların olması anlamına gelir ve kısmetlerin, nasibin hiç tükenmeyeceğinin de müjdesini verir.

Kuş yemi, haber manasına da gelir ancak genellikle kişiye küçük sevinçler getirecek pek çok haberi temsil eder.

Kişinin tembellikten kurtularak daha istikrarlı bir hayat kurmak adına çalışma konusunda daha disipline bir şekilde hareket edeceğine, mevcut kapasitesini en yüksek şekilde kullanacağını ve çalıştığı yerde göze girerek, kısa zaman sonra daha iyi koşullarda çalışmaya başlayacağını da bildirir.

Ele geçecek paraların miktar olarak çok olmasa dahi kişiyi rahatlatacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına da delalet eder.

 

Rüyada Kuş Yemi Almak

Hatır bilen, vefaya önem gösteren rüya sahibinin çevresi tarafından da çok sevildiğini, başı ne zaman derde girse veya ne zaman üzülse etrafında pek çok kişinin ona destek verdiğini bildirir.

Kuş yemi aldığını gören kimseler bekarsa, yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerledikleri iş hayatında çok zengin bir iş adamı olma yolunda ilerlerler.

Fakir kimseler için gelirin ufak ufak artmasına, kişinin geçmişte yaptığı en küçük iyiliklerin dahi karşılık bulacağına ve Allah rızası için yapılan yardımların da sevap hanesine yazılacağına alamettir.

 

Rüyada Kuş Yemi Yemek

Yalanla dolanla iş çeviren bir insan yüzünden zor durumda kalmak, aileye ve iş yerine karşı sorumluluklarını yerine getirmemek yüzünden ihtar almak anlamına gelir.

Olmayacak işler peşinde koşan rüya sahibinin hayatını tam düzene sokmak üzereyken yapacağı yanlış bir hamle yüzünden işlerin ters yüz olacağını da bildirir.

 

Rüyada Kuş Yemi Görmenin Yorumu

Kişinin uzun zamandır bir bekleyiş ve sabır içinde olduğuna, bir gün verdiği emeklerin karşılığını alacağından emin olduğuna ve zamanının gelmesi için bekleyişini sürdürdüğüne işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.