Rüyada kuş vurmak

Ele geçen fırsatları çok iyi değerlendirmek gerektiğini, insanın hayatta bu denli yüksek şansa her zaman sahip olamayacağını işaret eder.

Kuş vuran kişinin kısmetleri çok ve zengin olur.

Varlık içinde geçecek bir hayata atılan adımı ve evliliklerde talihin yardımcı olacağını, eşler arasında herhangi bir sorun çıkmayacağını bildiren rüya, şansı açılan kişinin iş konusunda da başarılı olacağını, kariyerine odaklanacağı gibi, çalışma ortamında huzurun vakıf olacağını, her açıdan saadet içinde yaşanacağını da delalet eder.

Gençler için ailelerinin de sunacağı imkânlar sayesinde eğitimlerini en iyi şekilde alacaklarını ve önlerine çıkan engellerde zorlanmadan diledikleri gibi bir hayat kuracaklarını müjdeler.

Kuş vuran kişinin hanesine önemli ve güzel haberler gelir.

Toplumda önemli biri olan ve söz sahibi olmasıyla birlikte iş açısından güçlü bağlantıları olan bir kimsenin rüya sahibine açacağı hayırlı bir yolun da işaretini verir.

 

Rüyada Sapanla Kuş Vurmak

Hep çalışan ve hiç yılmayan, kendisini olumsuzluğa esir etmeyen kişinin eğer ticaretle uğraşıyorsa karşılıklı kar getiren anlaşmalara imza atacağını, ortağı varsa uyum içinde çalışacağını işaret eder.

Sapanla kuş vuran kişiler el emekleriyle ve bileklerinin gücüyle istedikleri işte başarılı olurlar. Zorluklardan ırak bir çalışma hayatını, maddiyatın güçlenmesini, ilişkilerde aşk ve sadakatin ön plana çıktığı güzel bir dönemi vurgular.

 

Rüyada Silahla Kuş Vurmak

Kısa zamanda kar getiren işlere yorumlanan rüya, beklenmedik gelişmelerin kişinin tüm hayatını olumlu yönde etkileyeceğini, sevdiği insanla kavuşacağını, yaşamının önündeki engellerin hepsiyle en iyi şekilde mücadele edeceğini bildirirken, sınav neticesi bekleyenlere de göz aydınlığıyla dolu haberler geleceğini tabir eder.

 

Rüyada Kuş Avlamanın Yorumu

Hayatını kurabilmek, başkalarının esaretinden kurtulmak, kendi ayakları üzerinde durabilmek için yoğun hayat mücadelesi verenlerin, istedikleri gibi yaşamak, tercihlerini hayata geçirebilmek için uğraşanların gördükleri bu rüya, hayatın adil olmadığını ve şanssızlıklarla boğuşulduğunu düşünmenin de ifadesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.