Rüyada kuş sürüsü görmek

Kişinin talihinin artmasına ve şanslı bir sene geçirmesine işaret etmektedir.

Kuş sürüsü bazen de kişinin içinde yaşadığı topluma isabet edecek bir musibetin habercisidir.

Rüyasında kuş sürüsünü takip eden kişi, bir cemaate girerek onların öğretilerini kabul eder.

Bu rüya bazen de hiç bilmediğiniz bir topluluk içinde bulunacağınıza ve bu toplulukta önemli bir görev üstleneceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada içinde çok sayıda kuşun bulunduğu bir kuş sürüsünün havalanıp geriye dönmemesi, birtakım fırsatları kaçıracağınızı göstermektedir.

Kuş sürüsünün bir çatıya veya ağaca konduğunu görmesi yakında başınıza gelecek bir hadiseye veya duyacağınız bir habere yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Kuş Sürü Görmenin Tabiri

Rüyada görülen kuş sürüsü, kişinin özgürlük isteğinin ve yaşadıklarından kurtulma arzusunun bir göstergesidir.

Bu rüyayı gören kimse, aslında içinde yaşadığı durumlardan ve mekanlardan mutlu değildir ve bir an önce hepsinden ayrılarak yeni bir başlangıç yapmanın peşindedir.

Bazen de bu rüya ruhsal olarak karışık bir dönemde bulunduğunuza işarettir.

 

Rüyada Kuş Sürüsünün İçinde Bulunmak

Rüyasında bir kuş sürüsünün içinde bulunan, üzerinde uçtuğunu gören veya o sürüye dahil olan kimse büyük bir menfaate ve saltanata erişir.

Rüyasında kuş sürüsü içinde bir kuş olduğunu görmek, yakın zamanda ortak bir işe girişeceğinize veya bir grup ile birlikte iş yapacağınıza bazen de tanımadığınız bir grup insanla birlikte vakit geçireceğinize işaret etmektedir.

Rüyasında kuş sürüsü ile birlikte uçan kişi arzu ve isteklerine kavuşur. Kanadı olmadığı halde uçtuğunu görmek ise, çok büyük ve güzel bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Kuşların Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçan ve geri gelmeyen kuşlar kaçan fırsatlardır.

Kuşların uçup geri geldiğini görmeniz büyük bir imkana kavuşacağınıza veya bu imkanları değerlendirirseniz güzel bir başarı sağlayacağınıza yorumlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.