Rüyada kuş öldürmek

Mal ve mülk kaybetmeye, yapacağı olumsuz davranışlarından ötürü insanların gözündeki saygınlığını yitirmeye, kalp kırmaya, ahlaklı ve dürüst bir adama yapacağı kötü davranışlara, makamını kaybedip bulunduğu mertebeden daha aşağı bir mertebeye düşmeye, çalışma hayatında başarısızlıklara, elinden çıkacak bir miktar paraya işaret eder.

Rüyada görülen kuş, daima iyi ve güzel bir rüyadır.

Bu nedenle bir kuşu öldürdüğünü gören için bu, hayırlı ve güzel değildir.

 

Rüyada Kuş İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada herhangi bir kuşla konuşup, sohbet eden kimse, makam ve mevki olarak yükselir, oldukça büyük başarılar elde eder, iş hayatında yaptığı tüm girişimlerden olumlu sonuçlar alır, bunların yanında oldukça mutlu olacağı bir haber işitir, müjdeli bir havadise şahit olur.

Kuşun kendisi ile konuşması beklediği haberi almadır. Çünkü bazı alimlere göre rüyada görülen kuş, uzak bir yerden gelecek haberdir.

 

Rüyada Bir Kuşun Uçarak Kendisine Geldiğini Görmek

Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Bu, çok kısa bir zamanda alacağınız, sizi oldukça mutlu edecek ve tüm gönül sıkıntılarınıza bir son verip ferahlatacak, hayırlı ve müjdeli bir haberdir.

Aynı zamanda mirasa konmaya, talihin dönmesine, iyi şansa, yeni girişimlerinizden alacağınız başarıya, özel ve aile hayatında mutlu olmaya, bekarlar için hayırlı kısmetlere, evliler için oldukça hayırlı ve sağlıklı bir çocuğa, aile huzursuzluklarının bitmesine ve her anlamda bolluk bereket içinde geçecek bir seneye delalettir.

 

Rüyada Göçmen Kuş Görmek

Rüyada görülen göçmen kuş, hayatınızda bir takım değişiklikler olacağının habercisidir.

Su kuşu ise çocuğun, evladın, neslin genişlemesinin, kendisinden türeyecek oldukça büyük bir soyun habercisidir. Öten kuş daima iyi haberdir.

Avcılıkla beslenen kuşlar ise, size hainlik düşünen dost görünümlü düşmanları ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.