Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak

Birine karşı yapılmış olan yargısız infaz sonrasında duyulan vicdan azabına işaret eder.

Rüya sahibi yanlış bir davranışta bulunması veya yanlış bir söz söylemesi sonradan pişmanlık duymasına neden olacaktır. Bir iç hesaplaşma yapacaktır.

Ancak yaptığı davranışların bir telafisi olmayabilir. Eğer rüya sahibi arayı düzeltmek istiyorsa bütün ipler karşı tarafın elinde olacaktır.

 

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Fakirliğe ve israfa delalet eder.

Rüya sahibi gereksiz harcamaları ile elindeki paranın büyük kısmını boşa harcayacak. Kazandığı paranın bereketli olmaması kendisine kazanç getirmeyecektir.

Ayrıca rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu gören kimse, rahatsızlanır ve kısa süreli bir hastalık geçirir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Gerçek hayatta aynı şekilde tabir olunur. Rüya sahibi, gerçek hayatında küs olduğu, dargın olduğu birisiyle barışacaktır.

Bu kişi daha çok rüya sahibine yakın olup küs olunan birisidir. Aralarında herhangi bir düşmanlık olmayan kişidir.

Bu iki kişinin barışması günlük hayatlarını güzel şekilde etkileyecektir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Sarılmak

Rüyada küs olduğu biriyle sarıldığını gören kimse, o kişiyle barışacak ve birbirlerine karşı menfaatleri olacaktır. Birbirlerine olan bağlılıkları eskisinden de güçlü olacak her zaman birlikte iş yapacaklardır.

İkisi de karşısındakini koruma içgüdüsü ile hareket edecektir. Bu iki kişi bir iş ortaklığı kurabilir.

 

Rüyada Dargınlık Görmek

Sorunların çözüleceğine ve ilişkilerin daha güçleneceğine işaret eder.

Rüyada sebepsiz birine dargın olduğunu gören kimse, ani bir ölüm yaşar. Ya da rezil olacağı bir olay yaşayacaktır. İnsanların kendisi ile dalga geçeceği ve buna sebep olan kişinin rüya sahibinin kendisinin olması anlamına gelir.

Ancak genellikle hayırlı bir rüyadır.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Öpüşmek

Küs olup öpüşüldüğü görülen kişi karşı cinsten ise, evlenilecek kimsenin genellikle rüya sahibine zıt bir karakter yapısına sahip olacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine işarettir.

Küs olunan bir arkadaşla öpüşmek ise daha önce akla gelmeyen bir yatırım sayesinde kişinin bir anda gelirine katkıda bulunacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına yorumlanır.

Gerçek hayatta da kişinin dargın olduğu bir kimseyle yeniden görüşerek, aradaki kırgınlığı gidereceğine tabir edilir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tartışmak

İşlerin biraz daha kızışacağını bildiren rüya, özellikle iş yaşantısındaki rakiplerin giderek güçlendiklerini ve kişinin kariyerinde pek çok engelle boğuşmak zorunda kalacağını, güven duyduğu kimselerin de karşı tarafta yer alarak kişiyi yalnız bırakacaklarını bildirir.

Var olan sıkıntıların, maddi zorlukların geçmesi için temkinli hareket etmenin doğru olacağını bildiren rüya, kısa vadede olmasa dahi, ilerleyen zamanlarda daha iyi koşullara sahip olunacağını işaret eder.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Kavga Etmek

Rüya sahibi için güvendiği insanların bir bir kendisinden uzaklaşacağını, dostların menfaatleri uğruna hareket etmeye başlayacağını tabir eder.

Gergin bir çalışma hayatına sahip olan rüya sahibinin evinde de beklediği huzuru bu dönemde bulamayacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına alamettir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak

İstenmeden iştirak edilecek bir ortamda sıkıntı duymaya ve kişinin hevesli olmadığı bir alanda görev almak zorunda kalacağına yorumlanır.

Mesleki anlamda çıkılacak bir yolun zorluklarla dolu olacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına işarettir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birine El Uzatmak

Rüya sahibinin düşmanlarının her hareketini gözlemleyerek kendi yaşantısını daha garanti altına alacak şekilde davrandığına yorulur.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tokalaşmak

Tamamen mantık çerçevesinde bir araya gelinen biriyle ortaklık kurmak, her an tetikte olmak ve duygularını göstermemek demektir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Telefonda Konuşmak

Konuşulanlar rüyanın ana hatlarını belirlediği için önemlidir.

Genel olarak iyi bir konuşma yapmak, kişiyi bunaltan bir mevzunun son bulacağına, kötü bir konuşma ise bir süreliğine kişiyi kızgınlığa itecek haberler almaya yorumlanır.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Anlaşma Yapmak

Rakipleri, düşmanları yakınında tutmak ve zarar görmemek adına her zaman dikkatli davranmak suretiyle güç kazanmak demektir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Yola Çıkmak

Akrabaları veya aileden kimselerle parayla alakalı mevzularda çatışma yaşayan kişinin ortak bir yol bulacağına, sorunu tamamen çözemese de en azından bir süreliğine başının rahat olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Mahkemelik Olmak

Devletle iş yapan kişilerin aksamalar yaşamasına, ihale kaybetmeye veya bir davada aleyhte sonuç almaya yorumlanır.

İnat yapmanın kişiye hiçbir kazanç getirmeyeceğini ve başa gelen her şeyi soğukkanlı, sakin şekilde karşılamanın daha iyi sonuçlar almaya neden olacağını bildirir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Sevgili Olmak

Büyük konuşmak ve konuşulan durumun kişinin başına gelmesi anlamına gelir.

Rüya sahibinin zaman zaman sinirle de olsa, doğru olmayan kararlar alacağına ve hırs yaparak, başkalarının uyarılarına rağmen hata yapmaya devam edeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Evlenmek

Eski bir ilişkiyi yeniden canlandırmak, geçmişte sorunlar yaşanan biriyle sıkı fıkı olmak demektir.

Bekar kişiler için yıldırım aşkı manasına da gelir.

 

Rüyada Küs Olduğun Kardeşle Konuşmak

Eğitim hayatı sona eren kimselerin, hayalleri yerine ailelerini mutlu edecek bir tercihte bulunacaklarını ve aile büyüklerinin hastalıkları ya da sıkıntıları nedeniyle tüm sorumluluğu üzerlerine alarak, kendi hayatını sevdiklerine adayacaklarını ifade eder.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Öldüğünü Duymak

Sürekli başkalarının hatasına, mutsuzluğuna sevinen kötü niyetli birini alt etmek, bu kimseyi pişman edecek işler yapmak ve hatalı birine doğru yolu göstermek demektir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Kaza Yaptığını Duymak

Ani gelen bir haberle bir anda moral bozukluğu yaşamak, akrabaların yaptığı gizli saklı işler nedeniyle miras olaylarında sorun yaşamak demektir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Düğününe Gitmek

Akılda olmayan, hayali kurulmayan bir çalışma hayatının içinde olmak ve ilerde bu seçim nedeniyle gurur duymak demektir.

Geleceğe karşı daha öngörülü olan rüya sahibinin hatasız şekilde yaşamaya çalışacağını, kimseye koz vermeden, doğru bildiği yoldan da şaşmadan yaşayacağını bildirir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinden Para İstemek

Kendini zora sokacak şekilde hareket etmenin cezası olarak huzursuzluk yaşanacağına ve stres içinde kalınacağına yorulur.

Kısa bir süre boyunca çekilen bu sıkıntıdan sonra kişinin gerekli dersi alacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gitmek

Gelir kapısını kapatmamak ve işleri rayından çıkarmamak için gerektiğinde istenmeyen kimselerle işbirliği yapılacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına yorumlanır.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Yanında Çalışmak

Düşmanlara yenik düşmemek adına kendisine yakın kişilerle işbirliği yapacak olan rüya sahibinin, belli bir süre ortaklı iş yapacağını, elini toparladıktan sonra kendi işinin başına geçeceğini işaret eder. Geçici zorluklar yaşamak, sabrederek beklemek anlamına da gelir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birini Hamile Görmek

Gerçek hayatta da kırgınlık yaşanan birinin hayatından haberler almak, o kimsenin mutluluğuna belli etmese de sevinen rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda barışmak adına adım atacağına yorulur.

 

Rüyada Küs Olduğun Birini Hasta Görmek

Öfkesine yenik düşen kişilerin daha sonra yaptıkları hatalı davranışlar nedeniyle insanlardan özür dileyeceklerine, kayda değer olmayan bir olay yüzünden herkese ateş püskürüp, gereksiz gerginlikler yaratmaya ve pişmanlığa yorumlanır.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Zengin Olduğunu Görmek

Daha önce eline geçen bir fırsatı başkasına kaptıran kişinin çok üzüleceğini ve o şansı yakalayan kimsenin hayatındaki olumlu gelişmeleri kıskançlıkla izleyeceğini bildirir.

 

Rüyada Küs Olduğun Birinin Dedikodusunu Yapmak

Gerçek hayatta aksi şekilde yorumlanır ve kişinin kendisine kötülük yapan birine iyilikte bulunarak, o kimseyi mahcup duruma düşüreceğini ifade eder.

 

Rüyada Küs Olduğun Birini Dövmek

Yanlış yerden güç kazanmak demek olan rüya, iş yapılan insanlara ve maddi konularla ilgili çalışmaların yapıldığı kimselere dikkat etmek gerektiğini tabir eder.

Her fırsata atlamamak gerektiğini, yeni tanışılan kişilere karşı temkini elden düşürmemenin iyi olacağını delalet eder.

 

Rüyada Küs Olduğun Birine Ateş Etmek

Ses vermek, kendi hayatıyla ilgili bir haberi herkese yaymak, ağzında bakla ıslanmamak ve ailevi meseleleri de başkalarına anlatmak yüzünden hoş olmayan durumlar içinde kalmak demektir.

Gerçek hayatta yok yere insanlarla kırgınlıklar yaşamaya da yorumlanır.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışıp Tekrar Küsmek

Kararsızlık yaşanacağına, anlaşmalardan cayılacağına, iş konusunda tereddüde düşüleceğine alamet olan rüya, kişinin her söze inandığını, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğunu ayırt edemediğini de tabir eder.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmanın Yorumu

Bilinçaltında yaşanan çelişkilerin ifadesi olan rüya, gerçek hayatta bazı kimselerle iletişim sorunu yaşadığına, kişinin bazı davranışlarından emin olamadığına dair bilgiler verir.

Sosyalleşme konusunda çekilen sıkıntı kadar, yenilikler karşısında çekimser durmanın da sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.