Rüyada küs olduğun biriyle barışmak

Arada husumet olan kişilerle barışmaya ve düşmanlığın son bulmasına işaret eder.

Bazen de rüyada konuşmadığınız biriyle barıştığınızı görmeniz dargın ve küs olduğunuz kişilerle bir daha görüşmeyeceğiniz ve aranızdaki husumetin daha da artacağına delalettir.

Küslük, dargınlık dinimizde hoş karşılanmayan bir durum olduğundan barışmak, genel olarak duyduğunuz vicdan azabı nedeniyle hatalarınızı telafi etmek için bir adım atacağınıza tabir edilir.

Kimi zaman bu tarz rüyalar kişinin normal hayatının bilinç altına yansıması olarak da kabul edilir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

Rüyanızda küs olduğunuz biriyle konuştuğunuzu görmeniz, birine karşı yapmış olduğunuz haksızlık nedeniyle hissettiğiniz rahatsızlığa işaret eder.

Söylenen yanlış bir söz ya da yanlış bir davranışın yarattığı pişmanlık duygusunu simgeler.

Aynı zamanda rüyanızda küs olduğunuz biriyle konuşmak, dargınlıkların son bulacağına ve küslüklerin sona ereceğine delalet eder.

 

Rüyada Birine Küsmek

Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve ailenizle aranızdaki bağların daha da kuvvetleneceğine, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine yorumlanır.

Rüyanızda eşinize küstüğünüzü görmeniz evinizdeki huzurun artacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, iş arkadaşlarınızla küsmeniz ise işiniz ile ilgili yaşayacağınız olumlu gelişmelere işaret eder.

 

Rüyada Birine Darılmak

Rüyada biriyle darıldığınızı görmeniz, hayatınızda geçici bir süre işlerinizin ve maddi durumunuzun yolunda gitmeyeceğine ve bu süreci atlatmak için akrabalarınızdan yardım isteyeceğinize delalet eder.

Darıldığınız kişi arkadaşınızsa, kendisinden bir fayda ve menfaat göreceğinize, akrabanızsa iş konusunda akrabalarınızdan destek alacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Birinin Küstüğünü Görmek

Rüyada birinin size küstüğünü görmeniz, aranızın bozuk olduğu ya da dargın olduğunuz biri ile yeniden bir araya geleceksiniz demektir.

Rüyada bir arkadaşınızın size küstüğünü görmek kendisinden bir iyilik göreceğinize, patronunuzun size küstüğünü görmeniz ise, maaşınıza zam alacağınıza tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.