Rüyada küs olduğun arkadaşını görmek

Kişinin daha önce deneyip başarısız olduğu bir konunun yeniden üstüne gideceği ve bu kez istediği başarıyı elde edip sevineceği anlamına gelir.

Bir süredir kişiyi alttan alta hep rahatsız eden, çok önemli olmasa da rüya sahibinin kafasını meşgul eden bir sorunun da ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada küs arkadaşını gören kişiler bencil hareketleri yüzünden eleştiri alırlar ve inatçı karakterleri nedeniyle de pek çok hata yaparlar.

Evli kişiler için geçmişlerinde kalan bir aşkın küllerinin yeniden alevleneceğine işaret eden rüya, kişinin bir hata yapmak üzere olduğunu ve aldığı kararları yeniden gözden geçirmesi gerektiğini bildirir.

 

Rüyada Küs Olduğun Arkadaşınla Konuşmak

Kişinin küs arkadaşıyla konuşması gerçek hayatta da kalbini kırdığı veya incittiği insanların gönlünü alacak hoş jestlerde bulunacağı, hediyeler alarak sevdiği insanları mutlu edeceği anlamına gelir.

Rüya sahibi boşanmış ise, eski eşiyle yeniden bir araya gelir.

Yaşlı kimseler için toprak veya mirasla ilgili yaşanacak akraba sorunları anlamına gelen rüya, bazen eski işine geri dönmek, alınan bir karardan vazgeçmek ve yeni seçimler yapmak manalarına da gelmektedir.

 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak

İstenmeyen bir durumun içine düşülüp zor durumda kalınacağına, başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına işaret eder.

Rüya sahibinin çok özlediği ve haber almak için uğraştığı bir kimsenin kötü haberini alacağı ve derinden acı çekeceği anlamına da gelir.

 

Rüyada Küs Olduğun Arkadaşını Görmenin Yorumu

İkiyüzlü davranan ve sürekli kararsızlık yaşayan kişilerin psikolojilerini temsil eden rüya, kişisel ilişkilerde çok başarısız olunduğunu, rüya sahibinin çevresinde kimseden sevgi ve saygı görmediğini, bu nedenle giderek daha da hırçın, sinirli biri haline geldiğini ifade eder.

Aynı zamanda samimiyetten uzak davranıldığına ve bu durumun insanlar tarafından fark edildiğine de yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.