Rüyada kuş kafesi görmek

Kişinin içinde bulunduğu şartları olduğu gibi kabul etmesi gerektiğine ve bu dönem içinde kendisine gereğinden fazla yüklenmemesine işarettir.

Ruhsal açıdan problemleri olan rüya sahibinin her şanssızlıkta kendisini biraz daha kapana kısılmış ve beceriksiz hissederek sürekli kendisini suçlama eğilimi içinde olacağına, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, ailesine de yansıyan davranışları ve içine kapanıklığı yüzünden herkesin kendisine eleştirilerde bulunacağına işarettir.

Üst üste gelen sorunlara ve bu sorunların kişide yarattığı baskılara, bazen de hapishaneye düşmeye alamettir.

 

Rüyada Kuş Kafesi Satın Almak

Rüya sahibinin hayatındaki kişilere karşı aşırı dominant ve baskın bir yapıda olduğuna, kontrol delisi olması nedeni ile kimseyle geçinememesine işaret eder.

Özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı zulüm ve şiddet dolu tavırlar geliştirmesi yüzünden pek çok çalışanın işten çıkmak istemesine neden olacağını, maddi açıdan da zor durumlar yaşayacağını bildirir.

İçinde bulunulan dönemin olabildiğince sakin atlatılması gerektiğinin altını çizen rüya, kişiye bu tavırlarında ısrar etmeye devam ederse daha çok kayba uğrayacağına ve işlerin düzelmeyecek kadar kötüleşeceğine dair bir uyarıda da bulunur.

 

Rüyada Kırılmış Kuş Kafesi Görmek

Baskı altında olan kişilerin kendilerini kurtarabilmek için yeni fırsatlar elde edeceklerine ve bu fırsatlar sayesinde de hayatlarını yeniden istedikleri gibi yoluna koyacaklarına alamettir.

Kırılmış kuş kafesi özgürlüğün yakın olduğuna ve özellikle devlet ile ilgili sorunlarda çözüm bulunacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine de tabir edilir.

 

Rüyada Kuş Kafesi Görmenin Yorumu

Suç işleyen veya yaptığı bir hatadan dolayı yargılanmaktan korkan kişilerin psikolojilerini ifade eder.

Genellikle kişinin gün içinde sürekli tedirgin dolaştığına ve suçluluk duygusu nedeniyle her an kötü bir haber alarak özgürlüğünü kaybedeceğini düşünmesi şeklinde de yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.