Rüyada kuş görmek

Hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder.

Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu, rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder.

Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde hasta yatağında olan biri varsa, bu ölümü işaret eder. Rüyada büyük bir kuş görmek çok hayırlıdır, güçlü, saygın, makam sahibi ve malı çok olan kimse demektir.

Rüyada güzel ve sevimli bir kuş görmek duyulacak olan güzel ve müjdeli bir habere, ürkütücü ve sevimsiz olan bir kuş ise bunun tam aksine sıkıntı verecek olan bir habere işaret eder.

Rüyada beyaz kuş görmek aydınlığa, ferahlığa ve hayırlı olacak işlere işarettir.

 

Rüyada Kuş Görmek

Bolluğun, rızkın, varlığın ve zenginliğin işaretidir.

Rüyasında kuş gören kişinin işleri artar, hanesinde bolluk, bereket ve zenginlik olur.

Rüya tabircilerine göre rüyada görülen kuş farklı şekillerde yorumlanır.

Bazen bu rüya elde edilecek mal, mülk, makam ve mevkidir.

Kısa süre içerisinde derecenizin yükseleceğine, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına bunun yanında şöhret ve şana, ismin güzel anılmasına işarettir.

 

Rüyada Kuşla Konuşmak

Olgunluk anlamına gelir.

Rüyasında bir kuşla konuştuğunu gören kişi yaşanacak olan nahoş bir olay karşısında olgunluk gösterecek ve karşı tarafı alttan alacak demektir.

Bazen de bu rüya güzel olayların, müjdeli havadislerin habercisidir.

Böyle bir rüya gören kimse en kısa zamanda çok mutlu olacağı ve huzur bulacağı bir haber alır.

 

Rüyada Kuşun Ötmesi

Rüyada bir kuşun ya da birçok kuşun ötmesi iyi olan bir şeye delalet etmez.

Toplum için yaşanacak kötü olaylara, karmaşaya işaret ederken o toplumun bir belaya bulaşması anlamına gelir.

Eğer kuşun güzel bir sesi ve ötüşü varsa bu rüya gelecek mutlu günlere işaret eder. Sizin her anlamda talihli ve şanslı bir dönem geçireceğinize, iş ve özel hayatınızda daima mutlu bir ömür geçireceğinize yorulabilmektedir.

 

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüya sahibi için çok güzeldir.

Rüya sahibinin atılacağı bir işin iyi şekilde, rüya sahibinin lehine sonuçlanmasına işaret eder.

Bu rüya kişinin karşısına çıkacak çok hayırlı ve güzel bir kısmettir.

Bu kısmet iş de olabilir evlilik de. Eğer evlenmek istiyorsanız en kısa zamanda tam istediğiniz gibi birisi ile tanışacağınıza ve çok mutlu olacağınız bir evlilik yapacağınıza işarettir.

Eğer işsizseniz yakında oldukça kazançlı ve hayırlı bir meslek edinirsiniz.

 

Rüyada Kuşun Ölmesi

Hayırlı olan şeylere işaret etmez, üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder. Eğer kuş rüya sahibinin ellerinin arasında ölürse bu rüya sahibini derinden etkileyecek kötü bir olaya delalettir.

Bazen bu rüya iş hayatında yaşanılacak sıkıntıların, elden çıkacak paranın ya da malın habercisidir.

 

Rüyada Büyük Kuş Görmek

Olmasını arzu ettiğiniz bazı şeyler için ne kadar sabırlı ve sebat içinde bulunduğunuzun, soğukkanlılığınız ve başarılı çalışmalarınızla her istediğinize kavuşacağınızın göstergesidir.

Bu rüya bazen de oldukça büyük bir kazanç elde etmeye, hayatınızın geri kalanında sizi rahat ettirecek mala veya büyük bir mirasa konmaya işarettir.

 

Rüyada Çok Sayıdaki Kuşun Ötüşmesi

Rüyada çok sayıdaki kuşun bir yerde toplanarak ötüştüğünü görmek o yerde meydana gelecek bir musibetin habercisidir.

Bu rüya o toplum içinden çıkan fırsatçı ve hasetçi bazı insanlar tarafından çıkacak fitneye, bu fitneler sonucunda çok sayıda kişinin zarar görmesine ve sıkıntıya girmesine işarettir.

 

Rüyada Elinizdeki Kuşun Uçtuğunu Görmek

Rüyanızda elinizdeki kuşun kurtularak uçtuğunu görmeniz karşınıza çıkacak bazı fırsatları değerlendiremeyeceğinize işarettir.

Bu rüyayı gören kimse, özel veya iş hayatında bazı yanlışlar yaparak elde ettiği kazançları tekrardan kaybeder veya çok sevdiği bir insanın kabinin yine hataları sonucunda kırılmasına yol açar.

Eğer elinizdeki kuş uçup tekrar size geri dönmüşse bu rüya, arzularınızın gerçekleşeceğinin, kısmetli günlerin yaklaştığının ve talihinizin döndüğünün habercisidir.

 

Rüyada Kuşun Vücudunuzdan Parça Koparması

Rüyada bir kuşun gelip vücudunuzdan herhangi bir parça kopardığını gören kimsenin elinden zorla parası, malı mülkü alınır veya rüya sahibi bazı yanlış arkadaşlıklar sonucunda onlara uyarak kendi malını elinden çıkarır.

Bu rüya genellikle kişinin zarar etmesine veya sıkıntı yaşamasına yorulmaktadır. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse dikkat etmeli ve özellikle birkaç gün boyunca çevresinde bulunan kişileri iyi seçmelidir.

 

Rüyada Bir Kuşa Sahip Olmak

Rüyasında bir kuşa sahip olan kimse eğer bekarsa evlenir, evliyse yakında bir çocuğu olur. Bu rüya genellikle kişinin evladıdır.

Çocuğu olanlar içinse bu rüya, ileride o çocuğun çok hayırlı bir insan olmasının ve ailesini geçindirecek kadar para kazanmasının göstergesidir.

Rüyada kuşu olduğunu gören gerçek hayatında araba, ev gibi bir mala sahip olur.

 

Rüyada Göçmen Kuş Görmek

Yeni bir başlangıca işarettir. Bu başlangıç özel hayatta da iş hayatında da olabilmektedir. Ya yeni bir iş sahibi olma veya evlenmeye işarettir bu rüya.

Bazı tabircilere göre ise göçmen kuş mekan değişikliğidir. Rüyayı gören kimse bir yerden başka bir yere gider ve orada yerleşir.

Yolculuğa çıkmaya, gece yapılacak seyahatlere, gurbete gitmeye ve orada kalmaya veya ailesinden ayrılmaya, kendine yeni bir hayat kurmaya da işaret olabilmektedir.

 

Rüyada Türü Bilinmeyen Bir Kuş Görmek

Rüyada türü, cinsi bilinmeyen kuş Azrail (AS)’ın sembolüdür. Bir eve bilinmeyen bir kuşun girmesi o evden çıkacak bir hastaya işarettir.

Bir topluluk üzerinde bilinmeyen bir kuşun uçtuğunu görmek o bölge halkına toptan inecek bir musibetin veya zararın göstergesidir.

 

Rüyada Eti Yenen Kuş Görmek

Rüyasında eti yenen kuş görmek, hangisi olduğu fark etmeksizin kişinin güzel bir rızıkla rızıklandırılmasına, geçimini güzel yollardan sağlamasına ve o senenin bolluk bereket içinde geçmesine işarettir.

Bu rüya bazen de gören kişi için hayırlı kısmettir. Her anlamda şanslı bir sene geçirecek olmasının habercisidir.

 

Rüyada Su Kuşu Görmek

Rüyasında su kuşu gören kimse karada veya denizde bir yolculuğa çıkar. Bu rüya genellikle seyahate yorulmaktadır.

Eğer bir yerden başka bir yere gitmeyi arzulayan bir kişi bu rüyayı görse, sağ salim istediği yere ulaşır ve tekrar sağlıkla evine döner.

 

Rüyada Kafanıza Kuşun Düştüğünü Görmek

Rüyada dururken birden kafanıza bir kuşun düştüğünü görmeniz, yakında bir hayli kalabalık bir misafir grubunun gelmesine işarettir.

Bu rüya bazen de hayırlı kısmete, bereketli rızığa ve geçimi güzel yollardan sağlamaya işarettir.

 

Rüyada Çirkin Bir Kuş Görmek

Rüyasında çirkin bir kuş gören kimse üzüleceği bir haber alır.

Bu rüya, sıkıntı içine girmeye, bazı havadisler sonucunda keder içinde bulunmaya veya istediği bazı şeylerin aslında kendisi için hayırlı olmamasına işarettir.

Çirkin kuş bazen de elde edilecek haram mala veya hayırsız kazanca yorulur. Bu rüyayı gören kimse kendisine faydası dokunmayacak para ve mal için çalışıp çabalar.

 

Rüyada Üzerine Kuşun Pislediğini Görmek

Rüyanızda üzerinize bir kuşun pislediğini görmüşseniz yakında çok güzel ve size oldukça fazla yakışan bir elbise alır.

Bu rüya genellikle dünya nimetlerine yorulmaktadır. Kişinin dış görüntüsü ile saygı kazanmasına, takdir toplamasına işarettir.

 

Rüyada Akbaba Kuşu Görmek

Rüyada görülen akbaba genellikle iyi sayılmamaktadır. Bu rüya kişinin şan ve şerefini kaybedeceğine, makamının elinden gitmesine veya o halkı yöneten kişilerin yakında gideceğine veya devlet adamları içinde oldukça yüksek bir derecede bulunan bir kişinin ölmesine yorulur.

 

Rüyada Kuş Tuzağı Görmek

Rüyasında kuş tuzağı gören kimse, uzun süredir beklediği bir isteğine kavuşur ve bir arzusu gerçekleşir.

Bu rüya bazen de aranan bir kimsenin bulunmasına, suçluların cezasını çekmelerine, hakka riayet etmeye, kendisine iftira atılan bir kimsenin bu iftiradan kurtulmasına veya yapılan haksızlığın ortaya çıkmasına işarettir.

 

Rüyada Kuş Yavrusu Görmek

Farklı şekillerde yorulmaktadır.

Kuş yavrusu bazen evlada yorulur yani evli bir kimse bu rüyayı görse çocuk sahibi olur.

Bazen de bu rüya kötü fiillere ve zinaya işarettir. Kuş yavrusunu bir kuşun beslediğini görmek kötü eylemler sonucunda günaha gireceğinize veya insanların sizi kötü davranışlarınızdan dolayı ayıplayıp, tahkir edeceğine işaret eder.

 

Rüyada Kuş Kanadı Görmek

Rüyada görülen kuş kanadı mal ve mevkidir. Kuşun rüyada kanat çırpması ele geçecek çok miktardaki mala işaret eder.

Kuşun kanadının kırılması ise işlerinizin bozulmasına, mal kaybetmeye, mirastan gelecek hayırsız kazanca veya çalışma hayatında yaşayacağınız türlü zorluklarla canınızın sıkılmasına yorulmaktadır.

 

Rüyada Kuş Gagası Görmek

Şan ve şöhrete bazen de çok konuşmaya, konuşurken yalan söylemeye veya sürekli konuştuğu için hata yapmaya işarettir.

Rüyasında kuş gagası olduğunu gören mal elde eder.

Kuşun gagasından bir şey çıktığını gören kimse oldukça büyük bir mevkiye ulaşır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.