Rüyada kuruyemiş görmek

Rüya sahibinin ailesinde mutluluk, huzur ve bereket bulacağına işaret eder.

Rüya sahibinin hayatından hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacak, aile içinde aşamayacağı hiçbir sorun olmayacak demektir.

Rüyada kuruyemiş görmek, haneye giren paraya, ödemelere, kazanımlara ya da kayıplara tabir edilir.

Rüya sahibi ayağını yorganına göre uzatan bu sayede de üstünden gelemeyeceği maddi sorumlulukların altına girmeyen kişi olarak tasvir edilir.

Bazı rüya tabirleri kuruyemiş için hane içinde yaşanacak büyük bir mutluluğa işaret ettiğini söylerlerken bazıları da mutluluk, başarı, şans ve kısmetin geleceğini müjdelediğini söylerler.

Rüyada kuru yemiş görmek, kişinin keyifli zamanlar geçirecek kadar işlerinin yolunda gittiğine, özellikle maddi anlamda elde edilenlerin tadını çıkaracağı bir zaman dilimine gireceğine ve bu süreçte beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşacağına ya da sevdiği kimselere hediyeler alacağına yorumlanır.

Ruhsal olarak zirveye ulaşmak için çok küçük sorunlar kaldığına ve kişinin içindeki güç sayesinde bu zorlukların da üstesinden her zamanki gibi kolayca geleceğine, elde ettiği zafer sonunda başkalarının takdirini kazanan saygın bir kişilik olacağını da bildirir.

Kuru yemiş mal varlığı olarak zengin biri olmak, asla yalnız kalmamak ve kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmak anlamına gelir.

 

Rüyada Kuruyemiş Yemek

Rüyasında kuruyemiş yediğini gören kişi, karlı ve yüksek gelir elde edeceği bir iş yapacak, iş istediği gibi olacak, bu sayede de tüm borçlarından, maddi zorluklarından ve parasızlıktan kurtulacak demektir.

Kişinin çok akıllıca bir hareket ve hamleyle karşısına çıkan bir fırsatı hayatını değiştirmek adına kullanacağına alamettir.

Hayatı anlamaya yardımcı olacak gelişmelere de işaret eden rüya bugüne dek gösterilen çabaların boşa gitmediğini ve kişinin kendi vazifesini en iyi şekilde yerine getirerek hem ailesinin, hem de çevresinin övgü dolu sözlerini hak ettiğini gösterir.

Duygusal olarak hassas olan rüya sahibinin bu yönünü göstermekten kaçındığına ve her zaman daha sert ve güçlü bir kişilik sergilediğine, özel yaşamında kalbini açacak biri ile henüz karşılaşmadığına da tabir edilir.

 

Rüyada Kuruyemiş Satmak

Rüya sahibini direkt değil dolaylı yoldan ilgilendiren bir işin olumlu yönde gelişme göstereceğine ve bu işten hayır gören kişiler sayesinde kendisinin de uzaktan da olsa nasipleneceğine delalet eder.

 

Rüyada Kuruyemiş Almak

Rüyasında kuruyemiş aldığını gören kişi mutluluklara vesile olacak olaylar yaşayacak ya da kendisi için mutluluk ve hayır getirecek bazı kişilerle tanışacak demektir.

Rüyada kuruyemiş aldığını gören kişi, çok sevdiği bir yakının sağlığına kavuştuğunu da haber alabilir.

Acıya ve sıkıntılara karşı dayanıksız olan rüya sahibinin gereksiz ve kendisine hiçbir fayda sağlamayacak işlerle vakit kaybettiğine yorumlanır.

Deneyimlerini daha iyi şartlarda yaşamak için kullanan rüya sahibinin özellikle ticari konularda daha girişken biri haline gelerek, mevcut işinden ayrılıp ilerde kendi işini kuracağını da bildiren bir rüyadır.

 

Rüyada Kuruyemişçi Görmek

Rüyasında kuruyemişçi gören kişinin, başı dara düşecek ve bir kimsenin yardımı olmaksızın bu zorluktan kurtulamayacak demektir. Bu yardımı da hiç ummadığı bir kimseden görecek diye tabir edilir.

 

Rüyada Kuruyemiş Dükkânı Görmek

Rüya sahibinin işlerinin, kendisinin de beklemediği bir anda açılmasına ve gelirinin de buna bağlı olarak çoğalmasına delalet eder.

Bu sezon rüya sahibi için çok bereketli ve verimli geçecek demektir.

 

Rüyada Kuru Yemiş Görmenin Yorumu

Kişinin zekası ile her türlü soruna karşı iyi çözümler bulduğuna ve yaşamdaki küçük aksilikleri veya sorunları dert etmeden doğru bildiği yolda ilerlemeye devam ettiğini bildirir.

İrade sahibi olan kişilerin yaşamla uyum içinde olduklarına ve başkalarının kendilerine hayranlık duymalarından büyük bir haz aldıklarına da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.