Kurumsal

kadinlarnettecom-kurumsal

Kadinlarnette.com sürekli değişen ve gelişen internet ortamında, hayatınıza renk katmayı amaçlayan Moda, Güzellik, Sağlığımız, Anne Çocuk, Aşk İlişkiler, Kariyer, Dekorasyon, Magazin, Yemek Tarifleri, Rüya Tabirleri v.b. gibi alanlarda içerik paylaşımlarında bulunmaktadır.

Yeniliklere açık ve her geçen gün aramıza yeni katılan nitelikli takım arkadaşlarımızla birlikte sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyacağız. Umarız bize verdiğiniz bu sonsuz enerji ile bu mutluluğu yüzlere, binlere hatta milyonlara ulaştırabiliriz.

KadinlarNette.com ‘da yazar olmak ister misiniz?
İlgi alanınıza göre dilediğiniz içerikleri KadinlarNette.com’un milyonlarca ziyaretçisi ile paylaşabilirsiniz.

Başvuru için TIKLAYIN;

Öneri, eleştiri, sormak ve paylaşmak istediğiniz tüm konuları, [email protected] mail adresimize veya İLETİŞİM ‘den gönderebilirsiniz.

Group Nette İnteraktif Bilişim ve İnternet Hizmetleri
www.kadinlarnette.com Ekibi…

KadinlarNette.com olarak , bloğumuzda yer almayan, lakin hakkında bilgi edinmek istediğiniz bir konu varsa çekinmeden yazınız.

Aklınıza takılan tüm sorunlarınız itina ile cevaplanacaktır.

İN­TER­NET OR­TAMIN­DA YA­PI­LAN YAYIN­LA­RIN DÜ­ZEN­LEN­ME­Sİ VE BU YA­YIN­LAR YO­LUY­LA İŞ­LE­NEN SUÇLAR­LA MÜ­CA­DE­LE EDİL­ME­Sİ – HAKKIN­DA KA­NUN

Kanun No. 5651
Kabul Tarihi : 4/5/2007

Hak Sahibi ve Yasal Makamlara

5651 Sayılı kanun | Yer sağlayıcının yükümlülükleri

MADDE 5 –

(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İlgili Kanun Maddesinin Linki için TIKLAYIN !

 

Telif Hakları

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmistir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemistir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, yasal makamların şikayetleri veya hukuka aykırı içerikleri [email protected] iletişim adresine bildirmeleri rica olunur.

Detaylı Bilgi İçin Aşağıda İlgili Konular Mevcuttur…

Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları

Yayın İlkeleri ve İçerik Politikası

Telif ve Kopyalama Hakları

Çalışma Prensipleri

KadinlarNette.com Yönetimi…