Rüyada kuru üzüm yemek

Beklenmedik, güzel ve yeni bir kazanç kapısının açılmasına ve hayırlı kısmetlere sahip olan rüya sahibinin her türlü fırsatı lehine kullanarak akıllıca tutumuna devam edeceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına alamettir.

Kuru üzüm yiyenin hanesinden bereket eksik olmaz ve asla yokluk çekilmez. Zengin ve gösterişli, her zaman keyif içinde süren bir hayatın da sembolü olan rüya, gelecek güzel günlere işaret eder.

Nimet bolluğu, lüks içinde yaşam ve aileyle beraber geçirilecek güzel günlere de işaret eden rüya kişinin geleceğinin mutlulukla dolu olacağını da bildirir.

 

Rüyada Kuru Üzüm Almak

Heveslenilen bir işin yapılması için gereken koşulların nihayet oluştuğuna ve kişinin içinde kalan hayallerine kavuşacağına alamettir.

Kuru üzüm almak aynı zamanda uzun zamandır düşünülen, ölçülüp biçilen bir iş teklifine olumlu yanıt verilerek, gelecek adına çok daha parlak ve başarılı bir adım atılacağına da yorumlanır.

Bir başka yoruma göre ise ticari açıdan kişinin itibar sahibi olacağına ve önemli kişiler tarafından toplantılara davet edileceğini, ilerleyen zamanlarda kendisine gelecek iş teklifleri ile karşılaşacağını da bildirir.

 

Rüyada Siyah Kuru Üzüm Görmek

Tamamen iş ile ilgili ve özellikle parasal konulara yönelik sorunlu durumlara işaret eder.

Kişinin elde bulunan bir gayrimenkulü satmak yoluyla borçlarını ödeme niyetinde olacağını, mallarını satmakla da soruna çözüm bulamadığı için ilerde büyük kayıplara uğraması yüzünden büyük mutsuzluk yaşayarak pişman olacağını işaret eder.

 

Rüyada Kuru Üzüm Yemenin Yorumu

Ufak tefek her şeyi kendisine dert eden, var olan sorunları konuşarak daha da büyüten, sürekli olarak kuran ve kurmaca hikayelerine giderek inanmaya başlayan kimselerin takıntılı durumlarını ve mutsuzluktan beslenen psikolojilerini işaret eder.

Yakınlarına karşı tahammülü düşük olan ve ayrıntılarda boğulan kimseleri de sembolize eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.