Rüyada kuru soğan görmek

gözyaşı, elem ve keder olarak tabir edilir.

Rüya sahibi zorluk içine düşecek, acı haber alacak, kendine büyük bir endişe ve huzursuzluk verecek sözler işitecek demektir.

Rüyasında kuru soğan gören kişi, ekmeğini taştan çıkaracak kadar güçlü kişidir, rahatı ve kazancı da yerindedir. Bu nedenle de seveninden çok sevmeyeni vardır.

Rüya sahibinin çevresi ve hayatı kalkınmasına mani olmak isteyen kem gözlü ve kötü kişilerle kuşatılmıştır.

Bu kişiler iyi niyetler taşımadıkları için rüya sahibinin tam tersi şekilde düşünüp, kendisine karşı gelip yaptıklarına mani olmak isteyen kişiler olarak tasvir edilirler.

 

Rüyada Kuru Soğan Satın Almak

Kötü sözler işitmeye, haksızlığa ve hakarete uğramaya bu nedenle de çok üzülmeye delalet eder.

Rüya sahibi için ayrıca acı haber almak şeklinde de değerlendirilir.

 

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüya sahibinin cefakâr olduğuna, çektiği cefaya rağmen şikâyet etmediğine, dert yanmadığına ve kimseye tek kelime etmediğine işaret eder.

Rüya sahibi kendisine acı veren olayları da sözleri de içinde biriktiriyor demektir.

 

Rüyada Soğan Ekmek

Rüya sahibinin yaptığı kötü bir işi gizlemeye ve ört bas etmeye çalıştığına işaret eder.

Rüya sahibi Allah katından günahkâr sayılacağı bir iş yapmış, bunu kimsenin bilmesini istemiyor diye ifade edilir.

 

Rüyada Soğan Doğradığını Görmek

Rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı yaşamak olarak değerlendirilir.

Rüyada soğan doğradığını gören kişinin hayallerinin yıkılmasına ve kendisine dert olmasına neden olacak olaylar yaşamasına yorulur.

 

Rüyada Kuru Soğan Soymak

Nerede kendine bir kuruş çıkar ve fayda var, o kapıya gidip insanlara dalkavukluk eden kişiye delalet eder. Bu kişi hep kendi menfaatleri doğrultusunda hareket eder diye açıklanır.

 

Rüyada Kuru Soğan Yemek

Çektiği tüm sıkıntıları içine atan kişileri temsil ettiği gibi, aile içindeki olumsuz durumları kimseye belli etmemek uğruna kişinin büyük gayret içinde olduğunu da gösterir. Kuru soğan yediğini gören kişiler hayata karşı her zaman dirayetli ve güçlü olurlar.

Soğukkanlılığı kaybetmemek, olumsuzlukları lehine çevirmek anlamına da gelen rüya, çok güçlü ve kariyeri sağlam olan evlatlar yetiştirmek, zorluklar karşısında pes etmeyen karakterde örnek bir ebeveyn olmak manasındadır.

Rızkını taştan çıkaran, kendine güveni tam olan rüya sahibinin işlerini kimseye emanet etmeyeceğini, her zaman alnı açık şekilde yaşayacağını bildirir.

 

Rüyada Çürümüş Kuru Soğan Görmek

Üzüntü duyulan durumlarda yavaş yavaş sona gelindiğini bildirse de, henüz rahatlamak için çok erken olduğunu ve kişinin rehavete kapılmasının iyi olmayacağını öğütler.

Maddi sıkıntı çekenlerin ellerine geçen parayı çok dikkatli kullanmaları gerektiğini, ele geçen şansın ilerleyen zamanlarda tekrarlanmayacağını, bu nedenle fırsatları iyi değerlendirmenin doğru olacağını da ifade eder.

Çürümüş kuru soğan orta yaş üzerindeki erkekler için evlatlarıyla aralarında çıkacak bazı sorunları da gösterir.

Kişinin güç kaybetmesine ve itibarının zedeleneceği durumlar içine gireceğini, bu durumun ailesindeki yerini de sarsacağını ifade eder.

 

Rüyada Kuru Soğan Doğrarken Elini Kesmek

Kan görülürse, çok zor günler geçirileceğini ve kişinin yaşama hevesinin zarar göreceğini, kendisini dibe batmış, umutsuz bir halde bulacağını, kimselere kalbini açmayacağı gibi, yardım da kabul etmeyeceğini ifade eder.

Kan görülmeyen rüyada ise, aşırı gururlu olmanın kişiye kazandıracaklarının kaybedeceklerinden daha az olacağını, zor zamanlarda boş bir gurur yerine, insanların yardımlarını kabul etmenin daha akıllıca olacağını ifade eder.

 

Rüyada Çiğ Kuru Soğan Yemek

Rızkını kabul eden, kaderine karşı gelmeyen, her zaman inancına uygun yaşayan kişilerin yoksul olsalar dahi şükrederek yaşayacaklarını, çok küçük mutluluklarda bile yaşama heveslerini artıracaklarını, çocuklarını da kendileri gibi yetiştireceklerini ifade eder.

Zor bir hayattan gelen rüya sahibinin elde ettiği her şeyin değerini bileceğini, asla daha fazlasında gözü olmayacağını delalet eder.

 

Rüyada Pişmiş Kuru Soğan Görmek

Güçlenen düşmanların olduğunu bildirir. Rüya sahibinin çevresi kendisini seven insanlar olduğu gibi, sevmeyenlerle de doludur ve pek çok ortamda dedikodusu yapılmaktadır.

Özellikle eve gelen, aileye yakın olan ve güvenilen birinin, aslında kişinin mutluluğunda gözü olan, art niyetli biri olduğunu bildirir.

Olacak bir işin engelleneceğini, kişinin düşmanlarından göreceği zararın uzun zamanlar unutulamayacak kadar keder vereceğini ifade eder.

 

Rüyada Közlenmiş Kuru Soğan Görmek

Kişiye iyilik yapıp sonradan başına kalkacak olan bir akrabayı işaret eder.

Güven duygusunun zedeleneceği bu dönemde kişinin bir türlü yaşadıklarını kabullenemeyeceğini ve sürekli gözyaşı dökeceğini de ifade eder.

 

Rüyada Kuru Soğan Dolması Yapmak

Her şeyi sürekli içine atan kişinin daha fazla dayanamayıp ortalığı kasıp kavuracak, duyan insanların kalbini kıracak sözler sarf edeceğini, bugüne kadar biriktirdiği tüm öfkesini, kinini kusacağını tabir eder.

Psikolojik olarak dengesini kaybeden kişinin bir müddet kendini toparlayamayacağını, aldığı darbelerin sonuçlarının ağır olması yüzünden iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağını bildirir.

 

Rüyada Tarlada Kuru Soğan Toplamak

Hastalık veya hafif rahatsızlık yaşamak, bir müddet yaşanılan şehirden uzaklaşmak manasına gelir.

Temiz hava almak, ruhsal açıdan iyi hissetmek isteyen rüya sahibinin, hayata ara vererek yalnız kalmak isteyeceğini ifade eder.

 

Rüyada Kuru Soğan Tartmak

İyiyi, kötüyü ayırt edecek konuma gelmek ve yaşanılan sorunlardan sonra daha erken olgunlaşmak anlamına geldiği gibi, aile üyelerinden birinin yaşadığı bir hastalık nedeniyle omuzlara binecek ağır yükün altında ezilmek demektir.

Kişiyi bekleyen günlerin çetin geçeceğini, daha fazla emek verileceğini ve sabrederek başarıya ulaşılacağını da haber verir.

 

Rüyada Birinden Kuru Soğan İstemek

Yanlış insanlara güvenmek, beklenmedik insanlar tarafından hakarete uğramak, acı sözler yüzünden gece gündüz gözyaşı dökmek demektir.

Rüya sahibinin yaşadığı bu olumsuzluklar sonrasında hırslanacağını ve kendisini üzen herkesten intikam almak isteyeceğini, bu dönem içinde düşmanlarının sayısını artıracağını tabir eder.

 

Rüyada Birine Kuru Soğan Vermek

Haksızlık yapmak, kişiyi seven birini üzmek, eşini aldatmak demektir. Hayra yorulmaz ve tamamen rüya sahibinin yaptığı hatalardan kaynaklanan acıya ve üzüntüye işaret eder.

Düşünmeden, ani alınan kararların sonucunun iyi olmayacağını, taktik savaşlarını kaybedecek olan kişinin iş yaşantısını da bozacak hareketlerde bulunacağını bildirir.

 

Rüyada Çöpe Kuru Soğan Atmak

Çözülmeyen bir sorunu kökten kesip atmak, anlaşmalardan caymak, kendine zararı olduğuna inanılan insanlarla iletişimi bitirmek demek olduğu gibi, özel hayatta daha vurdumduymaz olunacağını, her şeyi kafaya takmak yerine daha farklı uğraşlara yönelerek moral bulunacağını bildirir.

 

Rüyada Kuru Soğan Yiyip Kusmak

Üzüntülerin, kötü günlerin gelip geçici olduğunu ve hastalıkların sona ereceğini bildirir.

Karamsar ruh halinden kurtulacak olan rüya sahibinin kendi hayatı için en doğrusunu yapacağını, eski hatalarını tekrarlamayacağı gibi, kendisini üzen insanları da kısa sürede hayatından çıkaracağını tabir eder.

 

Rüyada Acı Kuru Soğan Yemek

Kötü söz duymak, anne veya babadan helallik alamamak, bedduaya maruz kalmak demektir ve kişinin pek çok işinin aksilikler yüzünden kötüye gideceğini, üzerindeki nazarın, uğursuzluğun etkisiyle giderek daha da moralsiz hale geleceğine yorumlanır.

 

Rüyada Tatlı Kuru Soğan Yemek

Kadere inanan rüya sahibinin, çektiği cefaların sonucunda güzel günler göreceğini, Allah’a isyan etmediği gibi, kazancına da şükrettiğini ifade eder.

Azla yaşayan ama mutsuz olmayan kimselerin asla yoksulluktan şikayet etmediklerini, başlarına gelen sorunlarda daha kötü durumda olanları düşünerek hallerinden sızlanmadıklarını ifade eder.

İyi kalpliliğe, şefkatli bir yüreğe, her canlıya yardım etmeye çalışmaya da yorumlanan rüya, pek çok sevap işlendiğini, kişinin aldığı dualarla büyük belalardan sıkıntılardan korunduğunu ifade eder.

 

Rüyada Filizlenmiş Kuru Soğan Görmek

Bu dünyada çekilen her zorluğun kişinin ahiret hayatında büyük bir ödüle neden olacağını, asla doğruluktan ayrılmaması gerektiğini ifade eder.

Zor günlerin biraz daha süreceğini ancak tüm kara bulutların ilerleyen zamanlarda dağılacağını da işaret eder.

 

Rüyada Çuvalla Kuru Soğan Görmek

Çok fazla gizli saklı işi olan, sırlarının ortaya çıkmaması için yakın çevresini kontrol altında tutan kimselerin, işledikleri günahlardan dolayı aslında pişmanlık duyduklarına ancak içine girdikleri durumdan kurtulmakta güçlük çektiklerini ifade eder.

Ticaret hayatında hile yapmak, haksız kazanç elde ederek zenginleşmek, fakat kazanılan paranın hayrını görememek anlamına da gelir.

 

Rüyada Kuru Soğan Ticareti Yapmak

Kişinin herkes tarafından güvensiz biri olarak tanımlanacağına ve bunun iş yaşantısını olumsuz etkileyeceğini, itibarsızlığı ve günaha olan düşkünlüğü yüzünden insanların kendisinden uzaklaşacaklarını bildirir.

 

Rüyada Kuru Soğan Püresi Görmek

Kuruntulu, her şeyi kafasına takan biri olmanın sonucunda fiziksel rahatsızlıklara neden olmak, küçük olayları büyüterek sorun haline getirmek ve huzurunu bozmak demektir.

 

Rüyada Kuru Soğan Çorbası Yapmak

Ailesine iyi günler göstermek, onları daha iyi koşullarda yaşatmak isteyen rüya sahibinin daha çok çalışacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine inanması ve dini inancından sapmaması sonucunda istediği noktaya geleceğine müjde verir.

 

Rüyada Kuru Soğan Görmenin Yorumu

Alıngan bir kişiliğin, tüm sosyal ilişkileri zorlaştırdığını, aşırı hassas davranılması yüzünden özel hayatta mutlu olunmadığını bildirir.

Kuru soğan gören kimseler ketum insanlardır ve kendilerine ait sorunları başkalarıyla paylaşmaktan, sırlarını vermekten korkarlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.