Rüyada kuru pasta görmek

Kişinin yaşayacağı olumlu bir gelişmenin sonunda kutlama yapacağına, yetişkin kızı olanlar için görücü geleceğini veya yetişkin erkek evlatları olanlar içinse kız istemeye gideceklerini bildirir.

Kuru pasta iş yerinde terfi almak veya kişinin maaşına beklemediği oranda yüksek bir zam yapılması anlamın da gelir.

Genellikle başarının ödüllendirileceği, kişinin yaptığı işlerde hakkaniyetli davrandığını ve çevresindeki kişiler tarafından her zaman hürmet ve saygı gördüğünü de bildirir.

Sınav sonucu bekleyenler için müspet sonuç alınacağına alamet olan rüya, her şekilde yapılacak bir kutlamayı, sevinç içeren bir haberi ve mutlu günleri işaret eder.

 

Rüyada Kuru Pasta İkram Etmek

Rüya sahibinin kendisine yardımda bulunan bir dostuna zamanı geldiğinde çok büyük bir iyilikte bulunacağına ya da zor durumda olan bir tanıdığına maddi açıdan önemli bir miktar borç vereceğine delalet eder.

Kuru pasta ikram etmek haneye gelecek çok sayıda misafire ve ev içinde yapılacak önemli kutlamalara, nişan, söz ve düğün gibi hazırlıklara da işaret eder.

Kuru pasta ikram eden kişiler mutlu haberler alırlar ve bekar kimseler için dünürcü gelmesi veya dünür olarak gitmek manalarına da gelir.

 

Rüyada Kuru Pasta Yemek

Muradına ermek anlamına gelir ve bekar kimseler için sevdiklerine kavuşmak, onunla bir ömür beraber olmak, huzur ve mutluluk dolu bir yuvaya kavuşmak şeklinde tabir edilir.

Kuru pasta yediğini gören kimselerin hayatlarından neşe eksik olmaz ve her an güzel bir haber alarak sürprizlerle, iyiliklerle dolu bir hayat geçirirler.

 

Rüyada Kuru Pasta Görmenin Yorumu

Başarılarından veya gayretlerinden dolayı kişinin onure edilmek, başkaları tarafından tasdik edilmek ve saygı değer biri olarak görülmek ihtiyacını temsil eder.

Beklenilen güzel haberlerin de işaretçisi olan rüya, kişinin hayatını değiştirecek bir fırsat bulmak için çabaladığını da bildirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.