Rüyada kuru fasulye yemek

İş hayatında rüya sahibi tarafından uzunca bir zamandan beri beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zamanda alınacağına, bu haberin alınması ile yeni çalışmalar ve yeni atılımlar gerçekleştirileceğine ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine ve kendisini neredeyse ailesine adayacağına delalet eder.

 

Rüyada Kuru Fasulye Yediğini Görmek

Rüyada kuru fasulye yemek ile aynı anlama gelmektedir.

Rüya sahibinin, iş hayati ile ilgili olarak çeşitli kararlar vermek için uzak bir yerden haber beklediğine ve bu haber geldiğinde kendisinin dahi hayal edemeyeceği güzel şeyler ile karşılaşacağına ve mutlu olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Etli Kuru Fasulye Yemek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlar ile çok büyük çalışmalar yapacağına, yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kuru Fasulye Pilav Yemek

Uzun yıllardan beri başkalarının işinde çalışan rüya sahibinin, biriktirdiği paralar ile yakın bir zamanda kendi işinin patronu olacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, çok akıllıca ve başarılı hamleler gerçekleştirip doğru insanlar ile çalışarak işinde en iyilerden bir olacağına yorulur.

 

Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek

Uzun bir zamandan beri iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalara imza atan rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde birçok kişiye yardım edeceğine ve destek olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.