Rüyada kuru fasulye görmek

Rüya sahibinin hayatında atacağı adımlar ve işlerinde izleyeceği yol olarak tabir edilir.

Kuru fasulye, rüya sahibi için bazen mutluluk, kazanç, bolluk, bereket, kısmet ve şans olarak değerlendirilirken bazen de bunun tam tersi şekilde gam, keder, kasavet, zarar, hastalık, sorun, sıkıntı, zahmet ve çile olarak değerlendirilir. Yani bu, rüyada görülen fasulyenin niteliğine bağlıdır.

Kuru fasulye henüz pazardan yeni alınmış ya da dalından koparılmış gibi diri ve güzel görünüyorsa hayırlı olan şeylere fakat fasulyede can kalmamış, solmuş gibi görünüyorsa, kokmaya ve kurtlanmaya başlamışsa o halde musibete neden olacak şeylere delalet eder.

 

Rüyada Kuru Fasulye Yediğini Görmek

Beklenen o müjdeli ve güzel haberin alınmasına ve rüya sahibinin bahtiyar olmasına işaret eder.

Çünkü rüya sahibi kendisine her türlü faydayı ve güzelliği getirecek olan bu haberi uzun zamandır bekliyor ve her gün onun hayali ile yaşıyordur diye değerlendirilir.

 

Rüyada Kuru Fasulye Toplamak

Büyük bir kısmet alacağına ve bu kısmet sayesinde feraha kavuşacağına yorulur. Bu kısmet rüya sahibinin dertlerinden, kederinden, sıkıntısından, hastalığından hatta borcundan kurtuluş olarak değerlendirilir.

 

Rüyada Kuru Fasulye Almak

Rüya sahibinin başarıları, güzelliği, ahlakı, işi ve sahip olduğu güzellikleri nedeni ile çekilmediğine işaret eder.

Rüya sahibinin pek arkadaşı yoktur çünkü rüya sahibinin çevresindeki kişiler onun sahip olduğu şeylere sahip olmak isteyip de olamadıkları için kendisine tahammül edemezler ve onunla yakınlık kurmazlar diye yorumlanır.

 

Rüyada Pilav Görmek

Rüya sahibinin kesin kararla bir adım atacağı ve kendisine sıkıntı veren şeylerden kurtulmak için artık yeter diyerek masaya yumruğunu vuracağı anlamına gelir.

Rüya sahibi bunu yapmayı uzun zamandan beri istiyor ama cesaret edemiyor fakat şimdi tam zamanı olduğunu düşünüyor diye açıklanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.