Rüyada kurtlanmak

İyi değildir.

Rüyayı gören kişinin bazı engellerle ve aksiliklerle karşılaşacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine, kişinin bundan zarar göreceğine, olumsuz etkileneceğine, üzüleceğine ve yaşadığı kötü olaylar karşısından hastalanarak yatağa düşeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Vücudu Kurtlanmak

Rüyayı gören kişinin kendisini yorgun, halsiz ve eli kolu kalkmaz hissedeceği, bu durumun kendisini evden çıkamaz ve işine gidemez hale getireceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin ağız tadından, beden gücünden, keyfinden ve neşesinden olmasına neden olacak bazı musibetli olayların meydana geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Saçı Kurtlanmak

Rüyayı gören kişinin şanssızlıklarla, kötülüklerle, uğursuzluklarla ve melanetlerle karşılaşacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, bu durumdan kurtulmaya çalıştıkça daha fazla çaresiz hallere geleceğine alamet eder.

 

Rüyada Eli Kurtlanmak

Rüyayı gören kişinin rızkının eksilmesine, işlerinin bozulmasına, geçimin zorlaşmasına ve aile içindeki saadetin de kaçmasına neden olacak durumların ortaya çıkacağına ve rüya sahibinin zorluklarla baş etmek zorunda kalacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kurtlanmış Et Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerine yazık edecek, parasını ve malını da hiç edecek bazı yeni girişimler yapacağı, bu işte başarıya ulaşamayacağı bunun tam aksine zarar edeceği, fakirleşeceği, işinden ve ekmeğinden olacağı anlamına gelir ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

 

Rüyada Kurtlanmış Yumurta Görmek

Rüyayı gören kişinin darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına delalet eder.

Rüya sahibi çok riskli ve kendisine hayır getirmeyecek işlere varını yoğunu yatıracak, şansı yaver gitmeyecek ve umutları da boşa gidecek demektir. Rüya sahibi kendini suçlayacak ve çok pişman olacak diye yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.