Rüyada kurtarılmak

Zor bir durum karşısında kişinin alacağı yardımı işaret eder. Bu yardım maddi olarak kişiyi rahatlatan önemli bir miktarı işaret ederken aynı zamanda manevi olarak da bu sıkıntılı süreçte rüya sahibinin hem ailesi, hem eşi, hem de çocukları ve dostları tarafından yalnız bırakılmayacağını, her anlamda destek göreceğini bildirir.

Kurtarıldığını görmek aynı zamanda bir beladan son anda paçayı sıyırmak, bir kazadan şans eseri kurtulmak gibi anlamlara da gelir.

Kişiyi kötü yola sürükleyen bir arkadaşın varlığının fark edilmesi sonucu o kişiyle tüm bağları kesecek olmanın da alametidir.

 

Rüyada Kurtarılmanın Yorumu

Ruhsal olarak yardıma ihtiyacı olan ancak bunun farkında olmayan kişileri ifade eden rüya kesinlikle rüya sahibinin profesyonel ellerce tedavi edilmesi gerektiğini de işaret eder.

 

Rüyada Yangından Kurtarılmak

Büyük bir felaketten kurtulmak ve kişi için hayati tehlike oluşturacak bir olaydan sağ salim çıkmayı becermek anlamına gelir.

Genellikle büyük aksilikleri veya kazaları işaret eden rüya, yaşanan kötü bir olayın çok daha büyük zararlar vermesinin önüne geçileceğinin de müjdecisidir.

Yangından kurtarıldığını gören kimseler gerçek hayatlarında da yakınlarından ve sevdiklerinden önemli yardımlar görürler.

Yanlışlarını düzeltmek veya bilmeden girdikleri kötü bir olaydan sevdiklerinin uyarıları ile tertemiz bir şekilde çıkmak anlamına da gelir.

 

Rüyada Araba Kazasından Kurtarılmak

Kişi için hayırlı olmayan bir durumun sona ereceğini, bir müddet sıkıntı çekilse de sonuçları çok daha kötü olmadan kişinin yeniden hayatını düzene sokmak için başlangıçlar yapacağını işaret eder.

Bir yolculuktan vazgeçmek veya mevcut iş değişikliğini ertelemek anlamlarına da gelir.

 

Rüyada Uçak Kazasından Kurtarılmak

Büyük bir mucizeye işaret olan rüya, İslami olarak kişinin bugüne değin yaptığı iyiliklerin karşılığını bir sıkıntıyı atlatırken alacağına ve canına zeval gelmeden sadece bir miktar mal kaybı yaşayarak önemli bir belayı başından savacağını tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.