Rüyada kurt sürüsü görmek

Farklı şekillerde yorumlanır.

Bazen böyle bir rüya kadınların sembolüdür bazen de hizmetkârlar anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişi kendisine hizmet edecek kişiler bulur veya öyle bir saltanata sahip olur ki çalışmak zorunda kalmaz.

Bu rüya rahatlığın, güzel yaşamanın da habercisidir. Rüyada kurt sürüsünün kendisini kovaladığını görmek, düşmanlar tarafından kuşatılıp onlardan zarar görme anlamına gelir.

Rüyada kurt sürüsü görmek bazen de kötü niyetli bir grup insana delalet eder. Kurt sürüsünü kendi evinde gören kişi akrabaları ile birtakım sorunlar yaşar.

Bu rüya aynı zamanda onlardan gelecek tehlikeye de işaret etmektedir.

 

Rüyada Vahşi Kurt Sürüsü Görmek

Rüyada görülen vahşi kurt sürüsü, içinde kaba ve katı yürekli insanların bulunduğu, merhametten anlamayan ve acıma duygularından yoksun bir topluluğun habercisidir.

Bu rüyayı gören kimse bahsi geçen şekilde bir halk tabakasının içinde bulunmak zorunda kalır veya çevresinde bu kişilerden bulunur. Vahşi kurt sürüsü günahkar kimseler anlamına da gelir.

Dini yönü güçsüz, dindar insanlarla dalga geçen ve manevi değerlere inanmayan bir grup insana da delalet eder.

 

Rüyada Kurt Sürüsünün Saldırısına Uğramak

Rüyasında kurt sürüsünün saldırısına uğrayan kişi, bir topluluk içinde bulunur ve o topluluğun sözlü tacizlerine maruz kalır.

Bu rüya çalışma hayatınızda sizi çekemeyen kişilerin olduğuna ve bu kimselerin size zarar vermek için fırsat kolladığına işaret eder.

Kurtların sizi saldırıp parçalaması büyük bir belaya maruz kalmaya, kurt sürüsü arasında kalmak ise tehlikeli düşmanlarla uğraşmaya yorumlanır.

 

Rüyada Kurt Sürüsü Görmenin Tabiri

Rüyada görülen kurt sürüsü kişinin iç dünyasında gizlediği kötü niyetlerin veya vahşi tarafın dışa vurumudur.

Bu rüyayı gören kişi kendisinden bile sakladığı bazı duygulara sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.