Rüyada görülen kurt çoğu zaman hayra ve iyiliğe yorulmaktadır.

Kurt gücü ve asaleti temsil eder.

Aynı zamanda cesaretinde bir göstergesidir.

Rüyada kurt görmek hakkında yapılan açıklamaların tek yönlü olması mümkün değildir. Bunun için rüyanın içeriği de çok önemlidir.

Genel olarak rüyada görülen kurt gücü simgeler.

Etrafınıza karşı sağlamış olduğunuz itibarın bir göstergesidir. Aynı zamanda rüyada görülen kurt cesaretinde bir yansıması olarak ifade edilebilir.

Bu bazı yorumcular tarafından iyi bir şekilde yorumlanmaz. Kaybedilen bir mala, bazı zamanlarda yakınlarımız tarafından uğrayacağımız bir hainliğe ve düşmanlığa karşı da çeşitli çağrışımların yapıldığını söylemek mümkündür.

Genel olarak bir rüya profili çıkarıldığı zaman rüya sahibinin cesur etrafında belirli bir itibar gören güçlü ve tuttuğunu koparan bir kişi olduğunu buna göre rüyasında gördüğü kurt düşünüldüğü zaman hayırlı işlere vakıf olacağı rahatlıkla ifade edilebilir.

 

Rüyada Kurt görmek

Rüyada görülen kurt o kimsenin etrafında bulunan suçsuz ve günahsız bir kişiyi yapmadığı bir suçtan ötürü suçlayabileceğine ve karşısındaki kişinin kalbinin kırılacağına delalettir.

Aynı zamanda rüyada görülen kurt başarıyı da temsil etmektedir.

Görülen kurt rüya sahibinin işinde sağlamış olduğu başarıdan dolayı kendisinden yüksek makamda bulunan kişiler tarafından övgü ve iltifat alabileceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada görülen kurt aynı zamanda bir sene içerisinde bulunan aylara ve bu ayların dağılımına işarettir.

Yapacağınız işleri planlamanız açısından görülen kurt rüyası bir işaret niteliğinde olabilir.

 

Rüyada kurt avlamak

Rüyada avlanıldığı görülen kurt her zaman için rüya yorumcuları tarafından hayra yorulur. Rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde ferahlayacağına ve bu durumda elinin bollaşacağına işaret olmaktadır.

Rüyada kurt avlandığını görmek o hane içerisinde rüya sahibinin de vakıf olabileceği sevinçlerin ve heyecanların yaşanılabileceği söylenir.

 

Rüyada görülen kurt kemiği

Bir kişinin rüyasında görmüş olduğu kurt kemiği ve derisi çeşitli anlamlar yüklenerek açıklanabilir.

Bu rüya hem hayra hem de şerre yorulabilir.

Rüyada görülen kurt kemiği ve derisi bazen bir malın kaybedileceğine dair sinyaller verirken bazen de yapılan işlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına ve yeni sevinçlerin yaşanmasına delalettir. Bu durumda iki farklı yorumda bulunulabilir.

 

Rüyada Kurt başı

Rüyada görülen kurt başı genel olarak hayra yorulmaktadır.

Rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar göz önünde alınarak yükseleceği söylenir. Etrafında sevilip sayılan biri haline gelerek aynı zamanda bir makam sahibi olacağı söylenir.

 

Rüyada kurdun ısırması

Pek hayra yorulmaz.

Genel olarak kurt ısırığı kişinin uğrayacağı büyük çaplı bir zarara işarettir. Bu durumda dikkatli olunması gerekir.

İşlerinde alacağı başarısızlık ve maddi açıdan uğranacak zarar rüya sahibine bu şekilde önceden bildirilmektedir.

 

Rüyada Evcilleşen kurt

Rüyada bir kurdun evcilleştiğini ve artık zarar vermeyecek bir duruma gelmesi tek bir şekilde açıklanabilir.

Rüya sahibinin ya da rüya sahibinin çevresinde günahkar insanlar olduğunun ve bu kişinin yakın zamanda tövbe ederek tüm günahlarından arındığı şeklinde açıklamalar yapılır.

Evcilleşen kurt artık zarar vermeyen etrafındakileri düşünen ve dinine yönelen bir günahkar olarak ifade edilmektedir.

 

Rüyada görülen küçük kurtlar

Rüyada görülen küçük boyutlardaki kurtlar çeşitli yolsuzlukları çağrıştırmaktadır. Bu açıdan hiçbir rüya yorumcusu tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanmaz.

Görülen küçük kurtlar yapılan yasa dışı işleri işlenilen günahları ve haram yoldan kazanılan malları ifade eder. Bu durumda işlenecek bir günahın ve yapılacak olan kötü işlerin varlığı olarak yorumlanabilir.

 

Rüyada kurt öldürmek

Rüyada görülen kurt ve rüya sahibinin o kurdu öldürmesi özellikle dinimiz açısından hiç hayra yorulmaz.

Öldürülen kurt genel olarak rüya sahibinin çeşitli günahlara girerek dininden ayrılacağına dair yorumlanır. Bu durumda kişinin büyük kötülükler yapacağı ve dinden çıkacağı söylenir.

 

Rüyada kurtla birlikte yatmak

Rüyada bir kimse aynı yatak içerisinde bir kurtla birlikte yaptığını görürse bu rüya onun için pek hayırlı sonuçlanmaz.

Rüyada yatılan kurt kişinin eşi yada sevdiği kadının başkaları tarafından başına kötü işler getirileceğine delalettir.

Aynı zamanda eşinin ve sevdiği kadının başkalarıyla zina yapabileceği ve bu zina yaptıkları kişilerin makam sahibi kişiler olabileceği ifade edilmektedir.

 

Rüyada Evde kurt görmek

Bir kişi rüyasında kendi yaşamış olduğu eve hırsız girdiğini görürse bu rüya onun için pek hayra yorumlanmaz.

Evde görülen kurt bir düşmana işarettir. Bu düşman kendisine zarar verebileceği gibi evine de zarar verebilmektedir. Bu açıdan dikkatli olunması gerekir.

Bazı rüya yorumcuları eve girildiği görülen rüyanın bir hırsıza işaret olduğunu ve evimize girebilecek eşyalarımızı çalarak bizleri zarara uğratabilecek bir hırsızın varlığına delalettir.

 

Rüyada Kurt sütü

Rüyada bir kişinin görmüş olduğu kurt sütü her zaman için hayırlı bir haberi müjdeler. Bu açıdan rüyada görülen kurt sütü hayırlı bir şekilde yorumlanır. Kurt sütü helal yoldan kazanılacak bir mala işaret eder.

Zenginliği çağrıştırır. Kişilerin hayatlarında alacağı sevinçli bir haber olduğunu müjdeler.

Genel olarak rüyada görülen kurt rüyanın içeriğine göre çeşitli anlamlar yüklenerek ifade edilebilir. Bu durumda kurt bazen bir dosta bazen bir düşmana bazen de yaşayacağımız büyük bir kayba işarettir.

Genel olarak bir düşmanın varlığına, bize gelebilecek olan bir zarara, evimize girecek olan bir hırsıza, helal yollardan kazanılacak mala, zenginliğe, kişilerin işlerinde sağlayacakları yüksek performans ve başarıya, etrafına karşı kazanılacak bir makama, sevdiği insanların zarar görmesine, günaha girmeye, dinden çıkmaya ve güce işarettir. Bu açıdan rüyaların içeriğini iyi bir şekilde analiz etmek gerekir.

 

Rüyada Yaralı Kurt Görmek

Cesaretin kırılmasına neden olacak bir olay yaşayan rüya sahibinin iş konusundaki atılımlarını bir müddet erteleyeceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına yorumlanır.

Yaralı kurt, şartlar ne olursa olsun kişinin kendisini güçlü göstermek ve itibarını korumak için çaba sarf edeceğine alamettir.

 

Rüyada Ölmüş Kurt Görmek

Düşmanlarının saldırısına uğrayan ve can evinden vurulan kişinin bir müddet kendine gelemeyeceğine, eski gücünü ve itibarını yeniden kazanmak için zamana ihtiyacı olacağını, bu dönemde inandığı ve sevdiği insanlardan da destek göremediği için kendisini çok daha yalnız ve mutsuz hissedeceğini bildirir.

 

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Kurt sürüsü kişinin güçlü ve saygın bir aileye mensup olduğunu, babasının işlerinin başına geçerek aile mesleğini çok daha iyi bir duruma getireceğini ifade eder.

Kurt sürüsü gören kimseler korkusuz, güçlü ve cesur olduğundan düşmanlarına da fırsat vermezler. Yapılan işte bir numara olmaya, herkes tarafından saygı görmeye alamettir.

 

Rüyada Dişi Kurt Görmek

Erkekler için çok hayırlı ve güçlü bir bayanla evlenerek hayatları boyunca destek görmelerine yorulur.

Aşk hayatında şanslı olmaya, kısmetlerin helal süt emmiş kişiler olmasına, muradına eren kişinin hayatında hiçbir zaman sevdiklerinden kötülük görmeyeceğini delalet eder.

 

Rüyada Erkek Kurt Görmek

Ailesini çekip çeviren rüya sahibinin her sorumluluğu en güzel şekilde yerine getirmesinin çevresi tarafından takdirle izleneceğini, başarılarından dolayı ödüllendirileceğini, her şartta ayakta durmayı başararak, iyi ile kötünün ayrımını çok net şekilde yapacağını tabir eder.

 

Rüyada Kurt Saldırısına Uğramak

İş hayatındaki rekabetin amansız olacağına ve kişinin zaman zaman yapılan hamlelere cevap vermekte güçlük çekeceğine yorumlanır.

Çok sayıda kurt tarafından saldırıya uğrayıp yaralandığını gören kimselerin düşmanları çok olur ve tehdit altında kalırlar. Hayati tehlikesi olan işlerle uğraşmak anlamına da gelir.

 

Rüyada Bağırsak Kurdu Görmek

Kişinin içini kemiren, ruh dünyasını allak bullak eden, sevdiği insanlara dahi şüpheyle bakmasına neden olan olaylar yaşanacağını, emniyet duygusunun zayıflamasından dolayı kişinin bunalım geçireceğini bildirir.

 

Rüyada Kurt Postu Görmek

Kendinden sonraki kuşaklara, evlatlarına ve torunlarına çok iyi koşullarda bir hayat bırakmak, maddi anlamda tüm sevdiklerinin rahat edeceği birikimler yapmak anlamına gelir.

Kurt postu gören kişi vefat ettikten sonra dahi sevgi ve saygıyla anılır.

 

Rüyada Kurt Olduğunu Görmek

Her ne iş yapılırsa yapılsın, hangi durumda olunursa olunsun, kişinin hayatının aklına dahi gelmeyecek kadar farklı olaylara sahne olacağını ve çok sayıda fırsatla karşılaşacağını işaret eder.

İş konusunda şans dolu günlerin başlayacağını, her hamlenin kişinin itibarını artıracağını, ülkenin hatırı sayılır iş adamları ya da yöneticileri arasına girileceğini ifade eder.

 

Rüyada Kurt Eti Yemek

Güç birliği yapmak, ortaklı işlerde çalışma alanlarını genişletmek ve ağız tadıyla kazanılan parayı sevdikleriyle paylaşmak demektir.

Kurt eti yediğini gören kişinin ömrü uzun olur ve sağlığı ile ilgili aksilikler yaşamaz.

Kimseye muhtaç olmadan sürdürülen yaşamın, zayıf düşülse de kimseye fark ettirmeden yeniden ayağa kalkacak olmanın ifadesidir.

 

Rüyada Kurt Avlayanları Görmek

Düşmanların yakınlarda olduğuna, kişiye hissettirmeden kötülük peşinde koştuklarına yorumlanır.

Tetikte olmak gerektiğine, analiz etmeden yeni girişimlerde bulunmanın büyük risk olduğuna tabir edilir.

 

Rüyada Silahla Kurt Vurmak

Hayra yorulmayan rüya, kişinin yanlış insanları hedef haline getireceğini, desteğini esirgemeyen, iyi dostları kaybedeceğini, hatasını anladığı anda dönse de, sevdiği insanların kalplerini kırmış olduğunu anlayacağını bildirir.

 

Rüyada Uluyan Kurt Görmek

Atağa geçmenin, hamle yapmanın vakti geldiğini, kişinin istediği makamı ve amaçladığı zirveyi ele geçireceğini, önünde engel tanımayan biri olarak, herkese gücünü gösterip, kendisini kanıtlayacağını delalet eder.

 

Rüyada Aç Kurt Görmek

Gözünü hırs bürümüş olan bir rakiple mücadele etmek zorunda kalınacağını bildiren rüya, iş yaşamında güçler dengesini koruyabilmek adına kişini epeyce sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Yemeklerin Üstünde Kurt Görmek

Sevdiği bir insanın ikiyüzlülüğünü görerek şaşkınlık yaşamak ve hayal kırıklığına uğramak anlamındadır.

Yakın çevreden gelecek yanlışların, kişiyi aldatmaya yönelik davranışların işareti olan rüya, rızka karışan haram kazancın kişinin bereketini azaltacağını bildirir.

 

Rüyada Kurtlanan Yiyecek Yemek

Haram mala sahip olmak, kazanca hile karıştırmak ve Allah yolundan uzaklaşarak daha çok günah işlemek demektir.

Rüya sahibinin inancına aykırı şekilde hareket etmesi neticesinde rızkında azalma, kısmetlerinin kapanması ve aksiliklerle dolu zamanlar geçireceğini işaret eder.

 

Rüyada Yaşlı Kurt Görmek

Atadan kalan bir malın kişinin geleceğini şekillendireceğini, babadan gelen öğütlerle de her işini doğrulukla yapacak rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğini bildirir.

Soylu ve dürüst bir aileden gelmenin, hayatı boyunca aile ismine leke gelmemesi için gayret gösterecek olmanın tabiridir.

 

Rüyada Siyah Kurt Görmek

Rüya sahibiyle uğraşan, her attığı adımı dikkatle takip eden güçlü bir rakibin varlığına alamet eden rüya, kişinin rızkının da bu kimse tarafından zarar görebileceğine karşı uyarıcı mahiyettedir.

 

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Önemli biri olmaya ve ülke yönetiminde söz sahibi olarak, kitleleri harekete geçirecek kudreti elde etmeye işarettir.

Kişinin emri altında çok sayıda insan çalıştıracağını, her zaman adaletli olarak, çalışanları tarafından sevilen biri olacağını ifade eder.

 

Rüyada Elma Kurdu Görmek

Tatlı diliyle kişiyi kendisine çekecek, yola getirecek ve istediği her şeyi yaptıracak karşı cinsten biriyle tanışmanın alametidir.

Bekarlar için nazlı, kibirli ama aynı zamanda cana yakın biriyle ilişkiye başlamak demektir.

 

Rüyada Kurt Yavrusu Sevmek

Erkek evlat sahibi olmak, çocuklarının çok yüksek mevkilere geldiğini görerek mutlu olmak anlamına gelir.

Kişinin ailesinde saygın meslek dallarından pek çok kişi çıkacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına, zenginlikleri kadar aile asaleti ile de etrafta çokça konuşulacaklarına yorumlanır.

 

Rüyada Kurt Yavrusu Emzirmek

Ailesine, çocuklarına her şeyin en iyisini verecek olan rüya sahibinin, bilime inandığını, her zaman akılcı düşünceyle hareket etmenin önemini anlattığını ve iş yerinde de itibarlı biri olduğunu tabir eder.

Kurt yavrusu emziren kadınlar erkek bebek dünyaya getirirler ve kocaları sert mizaçlı, dürüst, onurlu, adil, cömert, korkusuz kişiler olur.

 

Rüyada Kurt Kovalamak

Kendinden büyük bir kurt kovaladığını görmek, iş hayatı için kendisinden tecrübe olarak daha ilerde olan insanlara danışmak demektir.

Kendinden küçük bir kurt kovalayanlar ise, düşmanlarını korkutacak kadar güç ve iktidar sahibi olurlar.

 

Rüyada Kurt Kavgası Görmek

Büyük bir kargaşanın, acımasız bir rekabetin ifadesidir ve çalışma hayatının çetin geçeceğini bildirir.

Kişinin yaşadığı her olayda daha da güçleneceğini ve yakın zamanda sektörün dev isimleriyle kapışacağını, varlığını onlara da kabul ettireceğini müjdeler.

 

Rüyada Kurt Adam Görmek

Doğru analiz yapmak konusunda zayıf kalındığını ve kişinin çoğu zaman olmayacak hayallerin ardından gitmesiyle para kaybına uğrayacağını bildirir.

 

Rüyada Kurt İzi Görmek

Gerçekçi olmaya özen gösteren rüya sahibi kimseden destek görmeden, tek başına ayakta durmanın yanı sıra, karşılaştığı sorunlara da cesaretle yaklaştığı için başarılı olacak demektir.

Gözünü açık tutan, düşmanlarının hamlelerini önceden tahmin eden kişinin işinde çok yükseklere tırmanacağını müjdeleyen güzel bir rüyadır.

 

Rüyada Kurt Kapanı Görmek

İyi değildir ve özellikle kişiye bir tuzak kurulduğunu, haince planlar yapıldığını bildirerek önlem alınmazsa iş alanında sert bir düşüş yaşanacağını ifade eder.

 

Rüyada kurt görmenin anlamı

Rüyalar bilinçaltımızın ve isteklerimizin bir çeşit yansıması olarak kabul edilebilir. Bu açıdan rüyaların gerçeklik payı olduğuna inanmak gerekir.

Rüyada görülen kurt başı makam ve mevkiye işarettir. Bu durum ise kişinin kısa bir süre içerisinde yükselmek istediğine bu şekilde etrafındakilere karşı ön plana çıkmak istediğine dair bir içsel savaş olarak ifade edilebilir.

Rüyada görülen kurt sütü helal yollardan kazanılan mala ve zenginliğe işarettir. Bu durum ise kişinin helal ve haram ayrımını yapabildiği, bu durumda kazandıkları için çabalamak gerektiğinin bilincinde olan biri olarak ifade edilir.

Kurt eti haram malı çağrıştırmaktadır. Bu durumda kişinin günah işleyerek başkalarının rızkına göz dikerek para kazanma hırsı ile gözünün kör olduğu bir yapısı olduğunu söylemek mümkündür.

Eve girdiği görülen kurt yakın zamanda gelebilecek bir düşman ya da hırsız olarak ifade edilir.
Bu durumda kişinin böyle bir tedirginlik yaşadığını ve etrafındakilere güvenmediğini kolaylıkla anlayabiliriz. Rüyada öldürülen kurt dinden çıkmak olarak algılanır.

Bir kişi işlediği günahların fazlalığından dolayı dine olan inancını yitirmiş olabilir. Bu kişinin haram işlemeye meyilli biri olduğunu yansıtmaktadır.

Rüyada görülen küçük kurtlar yasadışı işleri ve haram parayı çağrıştırır.

Bu durumda rüya sahibinin yasa dışı işler yapmaya hevesli olduğunu böyle bir durumda günah işleyerek haram mala elini uzatabileceğinden helal haram kavramının oturmadığından ve içsel huzurunun bulunmadığından bahsedilebilir.

Rüyaların her zaman gerçeği yansıtmadığını ancak bize bilinçaltımız ve yaşanabilecekler hakkında küçük uyarılar verdiğini unutmamamız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.