Rüyada kurs görmek

Yeni bir işe veya projeye başlamak için kişinin arkadaş çevresi ile iş birliği yapacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına delalettir.

Kurs gören kimseler yurt dışına eğitim amaçlı yolculuk yaparlar ve aynı zamanda öğrenim hayatları da uzun sürer.

Yaşanılanlardan ders alınacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına ve kendisine öğüt verenleri dinleyeceğine de delalet eder.

Kurs gören kimselerin yaptıkları işlerde gösterdikleri üstün başarılar takdir görmelerine de neden olur.

 

Rüyada Kurs Görmenin Yorumu

Yapmak istediği çok şey olan kişilerin kendileri için fırsat yaratmak istemelerine ve hayatlarını değiştirmek, istedikleri yöne sevk etmek için uğraş verdiklerine alamettir.

Kurs gören kimseler eğitim hayatlarının uzun sürmesini isterler ve sürekli olarak yeni bilgiler edinmek için didinirler.

 

Rüyada Kursa Gitmek

Genç birinin kursa gittiğini görmesi hayra yorulur ve hayatı için alacağı tedbirler sayesinde adım attığı her işte başarılı biri olmasına, hayalini kurduğu geleceğe sahip olacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına tabir edilir.

Yetişkin birinin kursa gittiğini görmesi ise yaptığı bir hata veya yanlış hareketten sonra önlem alsa da geç kalacağını, yaşamındaki yanlışların cezasını mutlaka çekeceğini bildirir. Kursa giden genç bir bayansa, geç evlilik yapar veya hiç evlenmez.

Genç ve bekar bir erkek için kültürü yüksek, iyi eğitimli güzel bir bayanla evlilik yapacağına alamettir.

 

Rüyada Kurs Vermek

Parlak bir iş hayatından sonra kişiye önerilecek bir başka işe veya sorumluluğa delalettir. Genellikle devletin en üst kademelerinde, personele eğitim veren biri olunacağına, bir üniversitede hoca olunacağına da yorumlanır.

Kurs verdiğini gören kişi uzmanlaştığı bir alanda isim yapar ve sahip olduğu şöhret sayesinde hem manevi olarak, hem toplumsal statü olarak çok iyi bir konuma gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.