Rüyada kurdela görmek

Uzun bir zamandan beri sıkıntılı ve kötü durumlar ile uğraşan, çok büyük zorluklar yaşayan ve büyük zararlar gören rüya sahibinin, işlerinin iyi bir hale geleceğine, zor zamanların sona ereceğine ve iş hayatında çok istenen bir mevkiye gelineceğine alamet eder.

Aynı zamanda, aile hayatı içinde çok büyük mutluluklara ve güzel günlere vesile olacak olaylar ile karşılaşılacağına ve çok sevinçli haberler alınacağına rivayet eder.

 

Rüyada Kurdela Bağlamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok güzel sürprizler ve sevindirici olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına işaret eder.

 

Rüyada Kırmızı Kurdela Almak

Yapılacak olan çalışmaların çok büyük kazanç sağlaması sayesinde iş hayatında çok doğru adımlar atarak daha sağlam ve daha büyük bir konuma gelineceğine, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına ve mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir ömür sürüleceğine delalet eder.

 

Rüyada Sarı Kurdela Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine tabir edilir.

 

Rüyada Kordela Görmek

Hayal edilen her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına ve bu sayede aile hayatında mutlu olunacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kordela Takmak

Rüyayı gören kişi için hayırlı bir rüyadır.

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve mutlu günlerin yakında olduğuna, çok sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük başarıların ve refahın rüya sahibine öz güven kazandıracağına rivayet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.