Rüyada kürdan görmek

Rüyayı gören kişinin, yaptığı işlere alın terini kattığına, hiç kimsenin ekmeğine göz dikmediğine ve insanlara kötülük yapmayıp insan olmaya çalıştığına delalet eder.

Rüya sahibinin, daha önce yaptığı hatalar ve kötülüklerden ötürü tövbe istiğfar ettiğine, gönlünü Allah yoluna adadığına ve yanlış yoldaki insanları hak yoluna davet ettiğine işaret eder.

Rüyada kürdan görmek, aile içinde uzun zamandır beklenen güzel bir habere, bir bebeğin doğumuna tabir olunur.

 

Rüyada Kürdanla Dişleri Temizlemek

Yıllardır biriktirilen ve refah içinde yaşamayı sağlayan mal varlığının zekâtının verilmesine yorulur.

 

Rüyada Kürdan İmal Eden Kimseyi Görmek

Uzun zamandır muzdarip olunan ve bedene çok büyük acı ve yorgunluk veren bir hastalıktan kurtulup iyileşme aşamasına girilmesine yorumlanır.

Aynı zamanda, sıkıntılı ve zor anlarda destek olan, hastalık durumunda yardıma koşan ve dert ortağı olan iyi ve anlayışlı dosta tabir olunur.

 

Rüyada Diş Macunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda kazanacağı çok miktarda paraya ve bu paranın bereket ve bolluk içinde yaşamayı sağlayacağına delalet eder.

 

Rüyada Diş Macunu Almak

Yaşanan maddi sıkıntıların ailede sevilen ve sayılan büyükler tarafından giderilmesine ve sorunların çözülmesine tabir olunur.

 

Rüyada Birisine Diş Macunu Vermek

Maddi konularla ilgili olarak akrabalarla bir sorun yaşanacağına ve bu yüzden çıkan tartışmaların çok kısa bir sürede tatlıya bağlanacağına işaret eder.

 

Rüyada Diş Macunu Sıkmak

Rüya sahibinin, yaptığı işleri, ortaya koyduğu çalışmaları ve ürettiği şeyleri kıskanan ve sürekli dedikodu yaparak çalışmaları kötüleyen insanlar olduğuna yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.