Rüyada kurban kesmek

Çok güzel şeylere işaret eder.

Rüyasında kurban kesen kişi tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerden kurtularak huzur ve ferahlık bulacak demektir.

Rüyada kurban kesmek aynı zamanda kişinin en çok yapmak istediği şeyleri gerçekleştirme mutluluğunu yaşayacağı şeklinde de tabiri edilir.

Rüyada yaşlı ya da sağlıksız kurban kesmek hiç iyi değildir.

Rüya sahibini vefat edeceği anlamına gelir.

Rüyada kurban kestiğini gören kişi tüm nazarını da üstünden atar, tazelik ve esenlik hisseder.

Kendini kuş gibi hisseder ve sanki üzerinde önceden bir ölü toprağı varmış da ondan kurtulmuşçasına hafifleyerek yeniden eski tez canlı haline kavuşur.

 

Rüyada Koyun Kesmek

İyi değildir, rüya sahibinin bir kadının iffetine, namusuna ya da ahlakına, aslı astarı olmayan sözler söylemesine delalet eder. Fakat eğer kişi kestiği koyunun etini yerse o halde rüyanın anlamı tamamen değişir, kişinin en büyük dileğinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kurban Eti Görmek

İyi şekilde yorumlanmaz, rüyada kurban eti gören kişi bir takım sıkıntı ve sorun yaşayacak şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek

Rüyada kurban eti dağıtmak çok makbuldür.

Rüya sahibinin yaşadığı her türlü zorluğu arkasında bırakacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına işaret eder.

 

Rüyada Deve Kurban Etmek

Rüyasında deve kurban ettiğini gören kişi dini vecibelerini hiç ihmal etmeyen saati saatine, günün gününe yerine getiren kimsedir.

 

Rüyada Koç Kurban Etmek

Kişinin uğrayacağı maddi zarara delalet eder.

Rüya sahibi bazı kimseler tarafından, hiç hakları olmadıkları halde para talep etmeleri nedeni ile büyük bir ödeme yapmak durumuyla karşı karşıya kalacak demektir.

 

Rüyada Kurban Kesmek Ve Yemek

İş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak hayal edilen her şeye çok kısa süre içinde ulaşılacağı, kazançlı ve bereketli bir çalışma hayatına sahip olunacağı, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde aşılacağı, uzak bir yerden hayırlı bir haber alınacağı, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle dünya evine girileceği ve yeni bir haneye sahip olup mutlu bir evlilik yapılacağı anlamına gelir.

Rüyada kurban kesmek ve bölüşmek, zenginlik, mal ve mülkün sevilen kişilerle bölüşülmesi şeklinde yorulur.

Rüyada kurban kesmek ve pişirmek, zor durumda bulunan bir kişinin vereceği kararların ardından daha iyi bir mevkiye gelmek için uğraşacağına ve güzel bir iş yerine sahip olacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kurban Kesmek Dağıtmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri istediği bir şeyin gerçekleşmesi sayesinde kendisini iyi hissettirecek bir proje için adım atacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına ve yapılan işlerde maddi açıdan iyi bir noktaya erişileceğine delalettir.

Rüyada kurban kesmek ve derisini yüzmek, bol kazanç getirecek bir işe girmek için iş konusunda çok tecrübeli birinden akıl alınacağına, bu sayede doğru bir karar verileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine ve rahata erileceğine alamettir.

 

Rüyada Adak Kurbanı Kesildiğini Görmek

Zor zamanlar geçiren bir kişinin kendisini kurtarmak için bir yola gireceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, aile bireylerinden birinin vereceği destekle maddi durumun kısmen düzeleceğine, işlerin yoluna gireceğine ve canını sıkan dedikoduların üstesinden geleceğine işarettir.

Rüyada adak kurbanı kesildiğini duymak, yapılan hataların yakın zaman içinde telafi edileceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve zararlı alışkanlıkları olan bir tanıdığın bunlardan kurtulması için kendisine yardımcı olunacağına tabir edilir.

 

Rüyada Başkasının Kurbanını Kesmek

Eş, dost ve akrabalardan birinin yapacağı işte kendisine yardımcı olunacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine ve aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada kardeşinin kurbanını kesmek, akrabalardan birinin sıkıntıya düştüğü bir dönemde kendisine maddi ve manevi olarak destek verileceğine, bu destek sayesinde hayırlı bir mevkiye geleceğine, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına yorulur.

 

Rüyada Kurbanı Karnından Kesmek

İşlerin ters gideceği ve planların boşa gideceği anlamına gelir.

Kişinin, haksızlığa uğrayacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, girdiği işlerde bir türlü tutunamayacağına, insanlara karşı güveninin sarsılacağına, uzunca bir süre yalnız kalacağına ve insanlarla çok fazla muhatap olmamaya çalışacağına işarettir.

Rüyada kurbanı sırtından kesmek, düşmanlık besleyen bir kişinin kazanılacak bazı başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına rivayet olunur.

 

Rüyada Kurbanlık Koyun Kesmek

Rüyada hamile kurbanlık koyun kesmek, başkasının bilgisi dahilinde ya da tam aksine bilgisizliğinden ötürü bir günaha ortak edilmesine fakat bu konuda hiç bir kabahati olmamaya alamet eder.

Rüyada hasta kurbanlık koyun kesmek, gönülsüz olarak bir işi sadece yapılmış olması için yapmaya ve ayrıntıları gözardı etmeye yorulur. Rüyada yaşlı kurbanlık koyun kesmek, pek makbul olmayacak ve insanları memnun etmeyecek bir gelişmenin yaşanması anlamına gelir.

Rüyada besili kurbanlık koyun kesmek, rüya sahibinin içine çok sinecek ve hiçbir şekilde kafasında küçücükte olsa bir memnuniyetsizlik bırakmayacak bir işe girmesi demektir. Rüyada dişi kurbanlık koyun kesmek, fayda gelen bir kimseyi küstürmek ve kaybetmektir.

 

Rüyada Büyükbaş Hayvan Kesmek

Rüya sahibinin yaşadığı çevrede büyük bir itibar sahibi olmasına işaret eder. Başarı, zenginlik, şöhret ve şanstır.

Rüyada birçok büyükbaş hayvan kesmek, zorda kalınacak ve çok sıkışık olunacak bir dönemde para edecek malları satmaya ve oradan gelecek kazancı gelir olarak kullanmaya yorulur.

Rüyada büyükbaş hayvanın yavrusunu kesmek, aceleci ve sabırsız davranmak nedeniyle kendi zararına iş yapmaya ve sonuçlarına da katlanmak zorunda kalmaya delalet eder.

Rüyada iri büyükbaş hayvan kesmek, insanların kendisinden çektiği ve korktuğu bir kişiyi sindirmeye ve mağlup etmeye yönelik büyük bir hamle yapmak ya da adım atmaktır. Bu sayede güçsüz kimseleri bu kişiye karşı savunmuş ve korumuş da olmaya yorulur.

 

Rüyada Koyun Kesmek Ve Yüzmek

Soğukkanlı olmaya, mantığını ön planda tutmaya, özellikle psikolojik olarak çok sağlam ve güçlü olmaya, kimsenin yapamayacağı zorlu ve cesaret gerektiren işlere ya da olaylara tek başına atılmaya yorulur.

Rüyada zayıf ve çelimsiz koyun kesmek ve yüzmek, bir pişmanlık yaşamak ya da üzerinde kafa yormaya değmeyecek bir işin gereksizliğini ve önemsizliğini sonradan anlamak demektir.

Rüyada yaralı koyun kesmek ve yüzmek, rüyayı gören kişinin kararsız kalmasına neden olacak ve mecburen vereceği bu karardan hoşnut olmamasına işaret eder.

 

Rüyada 3 Tane Kurbanlık Koyun Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekleştirmeyi istediği 3 hayaline, projesine ya da idealine alamet eder. Örneğin; almak istediği mallara, yapmak istediği işlere ya da gitmek istediği yerlere.

Rüyada 3 tane kurbanlık koyun satın almak, amaca yönelik bir girişimde bulunmak ve bu sayede daha bir umutlanmak, rüyada 3 tane kurbanlık koyun beslemek, düşünceden öteye gidemeyen bir isteğini gerçekleştirmek için fırsat edinmek, rüyada 3 tane kurbanlık koyun kesmek de iş, aşk ve sağlık gibi yaşamsal 3 kavramın sorunsuz olması demektir.

 

Rüyada Adak Koyun Kesmek

İşlerin yolunda gitmesi sayesinde rüya sahibinin sadaka dağıtmak ya da ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtmak gibi bir hayır işi yapması anlamına gelir.

Rüyada borçla adak kurban kesmek, bir borcunu başka bir borç alarak kapatmaya yani borç belasından kurtulmak isterken daha fazla içine gömülmeye yorulur.

Rüyada ortak adak koyun kesmek, geçim derdine düşülmüş bile olsa yine de manevi sorumlulukları ve ibadeti ihmal etmemeye delalet eder.

Rüyada komşuyla adak koyun kesmek, insanlara güvenmeye, inanmaya, onlarla samimiyet ve dayanışma içinde olmak demektir. Rüyada ev için adak koyun kesmek, hanede her şeyin iyi gitmesine, önemli ve aşılması mümkün olmayacak sorunların yaşanmayacağına işaret eder.

Aynı zamanda ailede sevince vesile olacak bir müjdenin alınması ya da gelişmenin yaşanmasıdır.

 

Rüyada Kurban Kesmenin Yorumu

Kurban kesmek kültürel, geleneksel ve toplumsal bir ibadettir.

Bireyin uzun zamandan beri çektiği sıkıntılardan uzaklaşmak ve rahat bir nefes almak gibi büyük bir ihtiyacı olduğunu ve bu sorunlu zamanları atlatabilmeyi başarır ya da bunun için bir şans ve imkan elde ederse karşılığında insanları sevindirmeye yönelik bir iş yapma niyeti taşıdığına dair bir rüyadır.

Ayrıca bu rüya, bireyin her durumda bilinçaltında iyi bir niyet taşıdığını gösteren su götürmez bir gerçektir.

Kişinin ruhen ve vicdanen kendisine iyi gelecek, onu rahatlatacak ve huzurlu olmasını sağlayacak bir eyleme niyetlendiğini ve bunu düşündüğünü gösterir. Bir sorumluluğu yerine getirmenin vereceği mutluluk anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.