Rüyada kurban kesildiğini görmek

Tüm günahlarından arınıp Allah katında makbul bir insan olunacağına işaret eder. Hayırlara vesile olan rüyayı gören kişi her muradına tez zamanda erişir ve evinde bereket eksik olmaz.

Rüyasında kurban kesildiğini gören kişinin adakları gerçek olur ve hastalıklarla ilgili çok kısa zamanda şifa haberleri alır.

Tüm dertlerin sona erip, kişi ve ailesi için güzel, huzurlu günler geleceğine yorulan rüya her açıdan selamete yorumlanır. Rüyasında kendisinin kurban kestiğini gören kişi korkularından kurtulur, endişeleri dağılır.

Kurban kesen kişi Umre ziyaretinde bulunur, tüm isteklerine kavuşur ve borçlarından kurtulur. Kurban kesmek kişinin maddi ve manevi zenginliğine, huzurlu ve mutlu geçirilecek bir ömrü işaret eder.

 

Rüyada Kurban Görmek

Bekar kişiler için kısa zamanda gerçekleşecek olan hayırlı bir evliliğe yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli bir bayan ise, hamile kalır ve hayırlı evlat sahibi olur.

İyi niyetle yapılan ve Allah yoluna yakışır bir hayat sürüldüğüne de işaret eden rüya, kişinin evlatlarının itibarlı kimseler olacağına ve gurur verici işler yapacağına da delalet eder.

 

Rüyada Kurban Eti Dağıtıldığını Görmek

Mevcut sıkıntılı durumların hemen sona ereceğine ve borçların ödeneceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına delalet eder.

Rüyasında kurban eti dağıtıldığını gören kişi kimsesizlere ya da zor durumda olanlara büyük yardımlarda bulunarak çok büyük sevaplar işler.

 

Rüyada Kurban Eti Takdim Etmek

Rüyasında büyük baş hayvanlardan kurban kesip insanlara takdim ettiğini gören kişi, çevresinden büyük yardımlar görür. Ailesinden yüklü miras elde eder ve rızkında artış olur.

Keçi veya koyun gibi hayvanları kurban edip, etini takdim eden kimse ise gayrimenkul sahibi olur ve eğer hapislik bir işi var ise ondan kurtulur ve özgürlüğüne kavuşur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.