Rüyada kurbağalar görmek

Rüyanın sahibi olan kimse hakkında her zaman iyi konuşan, onu yücelten, onu daima koruyan, kollayan, haklı gören ve her durumda onu müdafaa eden insanların varlığına işaret eder.

Doğruları söylemekten çekinmeyen, haktan ve zayıftan yana olan, adil, dürüst, fazilet, hidayet ve hikmet sahibi kimselerin varlığına işaret eder.

 

Rüyada Yeşil Kurbağalar Görmek

Deyim yerindeyse namazında niyazında olan, iyilik yapmayı seven, hak yolunda çarpışan, yalandan, iftiradan, korkan, elini haramdan sakınan, diline sahip olan, kimse hakkında kötü söylemeyen ve kötü düşünmeyen kimselere ve o kimselerden gelecek hayra tabir edilir.

 

Rüyada Büyük Kurbağalar Görmek

Soylu, makam sahibi, zengin, kültürlü, ticaret ehli ya da zanaat erbabı bir o kadar da iman, vicdan ve merhamet sahibi kişilerle karşılaşmaya, onlar sayesinde kalkınmaya, geçim sağlamaya, mal mülk ve iş edinmeye rivayet edilir.

 

Rüyada Zıplayan Kurbağalar Görmek

Yapılan iyiliği ve fedakârlığı görebilen, çalışmaların gereken değeri görmesi ve takdiri toplaması için destek olan, zor günlerde çıkagelen, düştüğünde elinden tutan, ağladığında gözünün yaşını silen, teselli eden, umut veren aynı zamanda maddi olarak da destek olan kimselerin gözetiminde olmaya delalet eder.

 

Rüyada Kurbağa Topluluğu Görmek

Düzgün, karakter sahibi, köklü geçmişe sahip, Allah korkusu, inancı ve sevgisi taşıyan, yaşama değer katan ve güzelleştiren, imkânlarından zor durumda olanlara faydalandıran, gönlü ve kadri yüce insanlara işaret eder.

 

Rüyada Kurbağanın Isırdığını Görmek

Kötünün iyisi ile karşılaşmak olarak kabul edilir ve hain olmayan, iftira atmayacak ya da haksızlık etmeyecek ama yüze gülüp arkadan türlü türlü konuşacak, samimi olmayan bir insanla ahbaplık etmeye tabir edilir.

Ölümcül darbe vermeyecek fakat gerçek dost da olmayacak riyakâr birinin varlığına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.