Rüyada küpe görmek

Kısmet anlamına gelir.

Kişinin daha önce hiç kimsenin denemediği ve yapmadığı bir işi yaparak büyük bir gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada küpe gören kişinin hayırlı bir kısmeti çıkacak ve mutlu olacağı bir gönül ilişkisi olacak demektir.

Rüyada bir erkeğin eşinin küpe taktığını görmesi, işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada kişinin kendisinin küpe takmış olduğunu görmesi dine olan bağlılığa, gönül ferahlığına ve rahatlığına, esenliğe işaret eder.

Bebek bekleyen bir anne adayının rüyasında küpe taktığını görmesi erkek bir bebek dünyaya getireceği anlamına gelir.

Rüyada küçük bir erkek çocuğunun kulağında küpe olduğunu görmek değerli eşyalara, reşit olmuş bir kızın kulağında küpe görmek izdivaca, ergenlik çağındaki bir erkek çocuğun kulağında küpe olması düşünmeden, muhakeme edilmeden yapılacak bir iş sonunda mahcup olmaya işaret eder.

 

Rüyada Küpe Takmak

Kişinin rüyasında küpe taktığını görmesi iş hayatındaki olumlu gelişmelere ve kazandığı paranın artmasına işaret eder.

Rüyada küpe takmış olmak yeni iş fırsatları yakalamak anlamına da gelmektedir.

 

Rüyada Altın Küpe Görmek

Çok hayırlıdır.

Rüyada kulağında altın bir küpe olduğunu gören kişinin çocuğu ileride bir din adamı olacak demektir.

 

Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada gümüş küpe görmek de evladın mesleğine delalet eder.

Rüyasında gümüş küpe gören kişinin çocuğu içinde dinin ağırlıklı olduğu bir görevi ifşa edecek demektir. Eğer küpe sade ve düz bir küpe ise rüya sahibinin çocuğu bir sanatçı olacak demektir.

 

Rüyada Çok Sayıda Küpe Görmek

Alim birine işaret ederken aynı zamanda kişinin saygınlık, nüfus ve hürmet kazanmasına ve başarıları ile herkes tarafından alkışlanması anlamına gelir.

 

Rüyada Bakır Küpe Görmek

Yüz güldürmeyen haberlere, malın, mülkün değersiz olmasına yorumlanır.

Maddi konularda yanlış kararlar alarak eldeki birikimi harcayan rüya sahibinin bir anda dara düşeceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine yorumlanır.

Günaha olan yatkınlığın, nefse hakim olamamanın da işareti olan rüya, kişinin ailevi değerlerine de dikkat etmediğini, aşırı bencil davrandığını, çıkarları uğruna hayatını, geleceğini zora soktuğunu da ifade eder.

 

Rüyada Pırlanta Küpe Görmek

Zengin bir eşle evlenmeye, yardımcılara sahip olmaya ve özellikle aşk hayatında el üstünde tutulmaya yorumlanan rüya, kişinin hem değerli bir aileye mensup olduğunu, hem de iyi eğitimli, görgülü ve dış görünüşü ile de dikkat çektiğini işaret eder.

Pırlanta küpe, güzel sözler duymaya, ticarette istenilen başarıyı, saygınlığı ve itibarı kolay şekilde kazanmaya, zirvede olmaya yorumlanır.

Bekar bir bayan için olgun yaşta bir erkekle dünya evine gireceğine delalettir.

 

Rüyada Elmas Küpe Görmek

Çocuk sahibi olmaya yorumlanan rüya, olgunluğa geçiş yapıldığını, fırtınalı günlerin geride kaldığını bildirir.

Rüya sahibinin hayat boyu rahat yaşayacağını, evliliğinde sorun olmadığı gibi, eşiyle arasında her zaman romantizm olacağını, yapılan işte yüceltilen biri olacağını bildirir.

Mali açıdan zenginliğin, lüks bir hayatın da tabiridir. Ziynet eşyalarının fazlalığına ve konforlu bir hayata işarettir.

 

Rüyada Zümrüt Küpe Görmek

Soylu bir aileden gelen biriyle tanışarak aşık olmaya ve kısa sürede herkesin dilinden düşürmeyeceği türde büyük bir düğün yaparak evlenmek manasında olan rüya, oyunculuk, ses sanatçılığı veya ressam olunacağını, güzel sanatlar alanında büyük başarılar elde edileceğini, mesleki kariyerin en yüksek noktasına kadar çıkılıp, şanını, şöhretini katlayacak olan rüya sahibinin maddi açıdan da ömür boyu yetecek bir birikime sahip olacağını ifade eder.

 

Rüyada Yakut Küpe Görmek

Güzel konuşan, herkesin beğenisini gören bir eşe sahip olmak demektir.

Rüya sahibinin girdiği her ortamda kıskançlıklarla karşılaşacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine yorumlanır.

 

Rüyada Küpe Çaldırmak

Altın küpe çaldırmak gıybetten kurtulmaya, nazardan korunmaya ve sıkıntıyı başından savmaya yorumlanır.

Gümüş küpe çaldıran kişilerin eşleri huysuz ve kötü konuşan, her an karşısındakini azarlayan, halden anlamayan kimseler olur.

 

Tartışmaların da işaretidir.

Taşlı küpe çaldırmak kişinin ailesinin her türlü uyarısına rağmen bildiğini okumak konusunda ısrarcı bir tutuma girmesinin pahalıya mal olacağına, para kaybedeceği gibi, pişman olacağı yollara girerek manevi anlamda da yalnız hissedeceğini işaret eder.

Eski küpe çaldırmak dostlarla aranın bozulmasına, yeni alınmış bir küpe çaldırmak ise tanışılacak insanların ikiyüzlü tavırlarıyla karşılaşmak, güvensizlik yaşamak manasındadır.

 

Rüyada Küpe Kaybetmek

Altın küpe kaybetmek kısa bir süreliğine de olsa prensiplerinden taviz vermek, başkalarının sözlerine fazla değer vererek kendi kararlarının doğruluğundan şüphe etmek demektir.

Gümüş küpe kaybeden kişinin çocuğu hastalanır veya geçici bir rahatsızlık yaşar.

Aile içinde mal ve para konularında çıkacak fikir ayrılıklarının günlerce süreceğine, rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına tabir edilir.

 

Rüyada Küpe Bulmak

Altın küpe bulan kişi kendisi ve ailesiyle ilgili dedikodular duyar ve canı sıkılır.

Elden ani şekilde çıkacak bir paraya, ödemelerde sıkıntı çıkmasına ve verilen borçların geri alınamaması yüzünden parasız kalmaya da yorumlanır.

Taşlı küpe bulan kişi itibar kazanır ve yaptığı işte büyük projelerde kendini kanıtlama fırsatı bulur. Maaş zammı ve yükselme manasına da gelir.

Gümüş küpe bulan kişinin oğlu olur ve etrafında herkesin sözüne kulak kesildiği, değerli biri olarak anılır.

 

Rüyada Küpe Satmak

Altın küpe satmak var olan sıkıntıdan bir hamlede kurtulacak olan rüya sahibinin sevineceğini, kalben huzura ereceğini, moralinin düzeleceğini bildirir.

Gümüş küpe satan kişinin ilişkisi bozulur, evli ise eşinden ayrılır.

Taşlı küpe satan kişinin ticari hayatı eskisinden daha kötü hale gelir ve işler bozulduğundan maddi sıkıntılar meydana gelir.

Tek küpe satmak geçici bir soruna, kırık küpe satmak ise uzun sürmüş bir problemi çözmeye delalettir.

 

Rüyada Küpe Almak

Bekar birinin altın küpe alması karşısına çıkan kısmetleri beğenmemesine, evli birinin altın küpe satması ise duyacağı asılsız dedikodular nedeniyle can sıkıntısı yaşayacağına yorulur.

Elmas küpe alan kişiler geç ama güzel bir evlilik yaparlar.

Pırlanta küpe almak nişana veya düğüne tabir edilirken, gümüş küpe almak karşı cinsten duyulacak övgü dolu sözlere, bahtın açılmasına, bir anda pek çok açıdan kısmetlerin çoğalmasına tabir edilir.

 

Rüyada Küpe Takan Erkek Görmek

Ses güzelliğine, ilim irfan sahibi olunacağına, Kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına yorumlanır.

Eşinin küpe taktığını gören kadınlar zengin bir hayat sürerler ve her zaman sevgi dolu sözler işitirler. Genç bir erkeğin küpe takması mesleğinde büyük başarılar kazanacağına ve yurt dışına çıkacağına delalettir.

 

Rüyada Halka Küpe Görmek

Bekar bayanların kısmet bolluğu yaşayacaklarına ve çok fazla isteyeni olacağına yorumlanır.

Güzellik anlamına da gelen rüya, evli kimselerin eşleri tarafından sıklıkla kıskanılacaklarına, zaman zaman bu konuda canları sıkılsa da sevgi dolu beraberliklerinde önemli problemlerin meydana gelmeyeceğine tabir edilir.

Kulağına halka küpe takan kişiler hiçbir şeyi kafalarına takmadıkları için huzurlu olurlar. Sorunlara geniş perspektiften bakılacağına ve maddi kolaylık elde etmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Kırık Küpe Görmek

Nişan sürecinde çıkacak sorunlar nedeniyle kişinin ailesiyle arasının bozulacağına, karşılıksız bir aşka düşmeye yorumlanır.

Aşk hayatını işaret eden rüya, gönül kırgınlıklarının, mutsuz ilişkilerin habercisidir.

 

Rüyada Küpe Çalmak

Bir başkasının kısmetini almak, nasibini farklı yollardan elde etmek ve zaman zaman haksız kazanç sahibi olmak demektir.

Küpe çalmak rüya sahibinin kendi hataları yüzünden yaşayacağı sıkıntılara ve sonradan aklı başına gelmek suretiyle yapılan hatalardan dönmeye yorumlanır.

 

Rüyada Küpe Vermek

Bir iş hususunda söz vermek, iş yapılan insanları değiştirerek başka sektörlerden önemli gelirler elde etmek, ticaret hayatına atılmaya karar vermek demektir.

 

Rüyada Taşlı Küpe Görmek

İtibara, güzel sözlere ve kişinin her ortamda, hayatının her kademesinde saygı göreceğine işarettir.

Taşlı küpe takan kişiler hiçbir zorlukta tökezlemezler ve ideallerine kolay yoldan ulaşırlar. Zahmetsiz kazanılan paraya, alınacak büyük, gösterişli bir eve de delalettir.

 

Rüyada Altın Küpe Bozdurmak

Sahafa gidip altın küpe bozdurduğunu gören kişiler çevrelerinde gıybet yapan insanlarla kavga eder ve yollarını ayırırlar.

Haneye kötülük getiren, laf taşıyan ve huzur kaçıran insanları kendinden uzaklaştırmak anlamına gelir.

 

Rüyada Küpe Hediye Almak

İtibar görülecek bir işe girileceğine, deniz aşırı işler yapılacağına, mesleki anlamda bir anda büyüyecek olan rüya sahibinin ulaşılması zor bir güce sahip olacağına yorumlanır.

 

Rüyada Küpe Hediye Etmek

Sevdiği insanla hayatını birleştirme kararı almaya ve erken yaşta çocuk sahibi olmaya, yuva kurup sorumluluklarını artırmaya tabirdir.

 

Rüyada Kulağına Birden Çok Küpe Takmak

Mirasla ilgili konuların gündeme geleceğini ve kişinin hem anne, hem de baba tarafından kalan miras sayesinde hayatındaki değişiklikler yüzünden mutlu olacağına yorumlanır.

 

Rüyada Küpe Görmenin Yorumu

Her söylenileni kafasına takan ve detaylarda boğulan kişilerin temsili olan rüya, analitik zekanın da işaretidir.

Herhangi bir adım atmadan önce başkalarının fikirlerini almayı önemseyen insanların, aile büyüklerine karşı sürekli olarak kendisini sorumlu hissettiğini de ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.